Wpis z mikrobloga

Mirki jeśli macie nadmiar czasu polecam wam ten wątek na kafeterii: czy ktoś wie jak żyje się z Nigeryjczykiem
Czyste studium głupoty p0lek które odkrywają, że ich czarny książę pochodzi jednak z zupełnej innej kultury w której traktuje się kobiety jak psy, zdrady są normą, a mężczyźni najchętniej spędzają czas leżąc do góry jajkami flirtując przez messa z innymi babami xD Najlepszy plot twist jest na końcu kiedy kobieta która zażarcie broniła nigeryjczyków po 5 latach napisała parę długich postów jak bardzo się myliła i że kolesiowi tak naprawdę przez cały czas zależało tylko na karcie stałego pobytu XDDDD

#logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow #p0lka #kafeteria #mokebe #nigeria #blackpill #kafeteria
AntyBohater - Mirki jeśli macie nadmiar czasu polecam wam ten wątek na kafeterii: czy...

źródło: comment_1624799668ubKIuhMzt4RUYIkEljfVhL.jpg

Pobierz
  • 48
@AntyBohater: Nick masz jaki masz, ale dziś jesteś moim bohaterem:) Dawno takiego czegoś nie czytałem.
Dobry był post gościa, który się dowiedział, że jego narzeczona miała murzyna. i Zastanawia się czy brać z nią ślub. Nasze witaminki, zaczęły oczywiście po nim jechać. Jedna napisała o telegonii Zapomniana darwinowska teoria, która teraz w erze badań DNA zaczyna się potwierdzać. Przeczytałem całe. Polecam!
@AntyBohater
miłość z habisiami be like wizo i love you do bólu

Mnie fizycznie habibi bardzo się podobają. Ale nigdy się z żadnym nie umówiłam, bo oni już na etapie pisania traktują kobiety jak przedmiot na targu. Wyślij zdjęcie, lubisz segz, jesteś piękna i tak w koło macieju. Więc nie wiem jakim cudem p0lki decydują się na jakikolwiek bliższy kontakt z nimi ¯_(ツ)_/¯ naprawdę, nie wiem. A potem płacz, że w Habibilandzie