Wpis z mikrobloga

@Periplanomeno_Asteri: wygląda jak podróba rosyjskich ilustratorów typu Maxim Verehin robiona przez kogoś kto sie uczy ale nie umi czegoś swojego wypracować ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak mnie takie osoby nuuuudzą. Tak samo jak wyrosło miliard kopistów Piotrka Jabłońskiego (chociaż ten art to też wannabe jablonski)
@teflon_z_patelni_mi_smakuje: No cóż, to nie fałszywa skromność, a raczej coś w rodzaju psychicznego schorzenia, przez które cierpią też najbliżsi. Nie chcę o tym pisać zbyt wiele, bo chyba nawet nie potrafię. Nie rozmawiam o tym z nikim. Jeśli chodzi o czas pracy, to oczywiście prawda, ale jest to kwestia odpowiedniego nastawienia i dnia. Dziękuję Ci za te wyczerpujące i ważne dla mnie uwagi. Załączam inną pracę z ostatniego czasu, którą robiłem
PeriplanomenoAsteri - @teflonzpatelnimi_smakuje: No cóż, to nie fałszywa skromność, a...

źródło: comment_1624975322JmYR7ksz4Prn29rRSw22LK.jpg

Pobierz
wygląda jak podróba rosyjskich ilustratorów typu Maxim Verehin robiona przez kogoś kto sie uczy ale nie umi czegoś swojego wypracować ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak mnie takie osoby nuuuudzą. Tak samo jak wyrosło miliard kopistów Piotrka Jabłońskiego (chociaż ten art to też wannabe jablonski)


@janabanana: Spoko, akurat prace Verehina zupełnie mi się nie podobają, więc podrabianie go byłoby głupie. Jabłońskiego bardzo szanuję, ale nie widzę specjalnego podobieństwa.
@Periplanomeno_Asteri: potraktuj to jako komplement. Masz duza wrazliwosc, ktora moze przysparzac problemow ale mozesz z niej uczynic spory atut. Faktura skory wyglada swietnie, moglbys stworzyc cykl takich portretow, widze tutaj fajna maniere troche, drastyczny realizm bliski ale lezacy neico w kontrze do Dudagracza i generalnie troche Stefan Żechowski Herbu Rogate Serce przychodzi mi jeszcze do glowy. Trzymaj poziom bo baze wypadowa do robienia kariery masz bardzo solidna. Rynek 2d jest bardzo