Wpis z mikrobloga

  • 4
@#!$%@? ostatnio coś tam próbowaliście i się nie udało? Znów bańka ze strony z dziecięcą obrazkami i śmiesznymi kotkami różni się od rzeczywistości?xdddd kiedy kolejne próby? Jak czołówka neuropy zrzuci parę kilo a może białek wam pomoże zbanować obrońców? A nie to nie internet xdddd
  • Odpowiedz
  • 1
@#!$%@? i bardzo dobrze przynajmniej po mordzie nie dostaniesz jak się będziesz obok kościoła kręcił. Niestety takiego przerobienia nie doczekają nawet twoje wnuki ale żyj sobie w banieczce dalej
  • Odpowiedz
@VrubeL: czasami wchodzę do kościoła w upalne dni bo tam zawsze wieje chłodem. Będąc w UK widziałem wiele kościołów przerobionych lub nieczynnych. Wnuków się nie spodziewam bo przez przypadek mógłby się narodzić jakiś patriota idiota. Co do KK to w Polsce to upadnie w tej dekadzie
  • Odpowiedz
  • 1
@ChadMessiah kiedyś za uniemożliwienie popełnienia przestępstwa dostawało się chyba jakaś oficjalna pochwałę. Teraz nie wiem ale mi satysfakcja wystarczy a co?
  • Odpowiedz
kiedyś za uniemożliwienie popełnienia przestępstwa dostawało się chyba jakaś oficjalna pochwałę. Teraz nie wiem ale mi satysfakcja wystarczy a co?


@VrubeL: Jak to jest być robakiem broniących pasożytów i zboczeńców w sutannach i jeszcze się z tego cieszyć?
  • Odpowiedz
  • 5
@StefanEm nie wiem nigdy nie interesowało mnie co środowiska LPG robią na sklotach. Ale może opowiesz mi jak to jest kozaczyć zza monitorka a na ulicy być zwykłą pi..ą?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@VrubeL: widzę kolega zna życie ulicy. Stara pod latarnią czy stary krawężnik? Tak z ciekawości pytam
  • Odpowiedz
  • 3
@gnch nie mierz wszystkich swoją miarą. Współczuję dzieciństwa może kiedyś ze względu na traumę będziesz mógł odstawić leki? Jestem z tobą.
@StefanEm jak już przerobią to wołaj. Póki co przetrzyj monitorek i walcz dalej. Pamiętaj głos lewarów na stronie z kotkami to głos 99 procent społeczeństwa xd
  • Odpowiedz
  • 2
@StefanEm obiecuję że jak znów będziecie chcieli bawić się w podpalaczy to przylecę się trochę zabawić . Może się trafi że ty wtedy będziesz biegał z wywieszonym jęzorem? Kto wie?
  • Odpowiedz