Wpis z mikrobloga

Polskie antyszczepy wygrywają, wykres pokazuje jak wyhamowujemy z akcją szczepień, gdy w UE szczepienia idą pełną parą. Dla porównania nawet na Węgrzech jest lepiej. Proemidemickie szury udało wam się, jesteście z siebie zadowoleni? Przygotowani na nowe lockdowny w Polsce?

#szczepienia #neuropa #bekazpisu #bekazprawakow #bekazkonfederacji #4konserwy #zdrowie

Źródło danych: https://ourworldindata.org/covid-vaccinations
Pobierz
źródło: comment_1625141947rlKrhinpEzdRYZ6QDv6v5D.jpg
  • 175
Gówno posty na FB?


@NaczelnyWoody: Nie mam FB.
@NieBojeSieMinusow: Wystarczy samemu obserwować świat i wyciągać wnioski, nie muszę łykać wszystkiego czym mnie karmią.
Z 60 lat temu ci oświeceni naukowcy i eksperci, leczyli depresję lobotomią. Też byś polazł sobie zrobić bo ci eksperci i cały naukowy świat tak radzi?

Dokładnie, karmią cię kłamstwem na fb na grupach, w których nie ma nawet jednej intelentnej osoby xD


@cwlmod: Nie mam
Nie mam FB.


@dzapanisko: Czyli mówisz, że głupi sam wyrosłeś? xD

Z 60 lat temu ci oświeceni naukowcy i eksperci, leczyli depresję lobotomią. Też byś polazł sobie zrobić bo ci eksperci i cały naukowy świat tak radzi?


Jak wynaleziono piewszą szczepionkę to wszyscy mogli mieć obawy ale jakoś się sprawdziło. Nikt nie wie jakie są długofalowe skutki szczepionek na koronkę, ale szpitale same się nie zapełniły, więc problem doraźny jest z