Wpis z mikrobloga

Obejrzałam właśnie ten filmik, gdzie ukraiński żołnierz wyskakuje z bradleya i niefortunnie ląduje prosto na minę i urywa mu nogę.
Przesrane w tak młodym wieku stracić kończynę. Jedyne co mnie pociesza to to, że jak już Ukraina wygra to kobiety które wrócą będą pewnie do niego się ustawiać kolejkami żeby tylko być z bohaterem który no jakby nie patrząc walczy o ich wolność. Myślę, że one bardziej będą go rozrywać żeby tylko mieć go dla siebie niż ta mina ;p

#wojna #rosja #ukraina #przemyslenia
  • 97
  • Odpowiedz
kobiety które wrócą


@Mimps: Nie wrócą, większość samotnych które wyjechały już sie buja z niemcami, włochami czy hiszpanami xD
  • Odpowiedz
@Mimps: sorry ale ty chyba masz 13 lat ( rozumowanie) . W dupie ich będą miały . Bohaterowie to ładnie w opowieściach i piosenkach wyglądają , nic więcej .
  • Odpowiedz
Mimps: Jeśli tak faktycznie myślisz to nie znasz swojej płci, a jeśli to jest bait (najpewniej) to obrzydliwy bo to kpienie z sytuacji faceta, który został kaleką bo społeczeństwo narzuciło mu obowiązki przez to, że urodził się z siusiakiem gdzie w tym czasie jego koleżanki mogą robić sobie selfie na tle ładnych widoczków.
  • Odpowiedz
Jedyne co mnie pociesza to to, że jak już Ukraina wygra to kobiety które wrócą będą pewnie do niego się ustawiać kolejkami żeby tylko być z bohaterem który no jakby nie patrząc walczy o ich wolność.


@Mimps: masz trochę zbyt wyidealizowany obraz naszego świata
  • Odpowiedz