Wpis z mikrobloga

Obejrzałam właśnie ten filmik, gdzie ukraiński żołnierz wyskakuje z bradleya i niefortunnie ląduje prosto na minę i urywa mu nogę.
Przesrane w tak młodym wieku stracić kończynę. Jedyne co mnie pociesza to to, że jak już Ukraina wygra to kobiety które wrócą będą pewnie do niego się ustawiać kolejkami żeby tylko być z bohaterem który no jakby nie patrząc walczy o ich wolność. Myślę, że one bardziej będą go rozrywać żeby tylko mieć go dla siebie niż ta mina ;p

#wojna #rosja #ukraina #przemyslenia
  • 97
  • Odpowiedz
@Mimps: Urwana noga, to nie tak źle tak naprawdę. Urwane ręce, to dopiero #!$%@?. Bo nogi można w miarę normlanie funkcjonować, ale bez rąk?
  • Odpowiedz
i żołnierz wyskakuje z bradleya i niefortunnie ląduje prosto na minę


@Mimps: niefortunnie XDDDD głupi łeb skoczył prosto na minę wiedząc nawet że tam są miny xD a no tak taki odważny tylko boi sie z frontu #!$%@?ć XD
  • Odpowiedz
Myślę, że one bardziej będą go rozrywać żeby tylko mieć go dla siebie niż ta mina ;p


@Mimps: niech zgadne - ty akurat bys go nie chciala, ale wszystkie twoje kolezanki mowia, ze jasne, ze juz sie ustawiaja? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mimps: Chyba sama nie wierzysz w to, co piszesz... Owszem, będzie postrzegany jako bohater, ale również jako kaleka. I to właśnie mu mocno ograniczy wianuszek adoratorek.
  • Odpowiedz
@Mimps: Tylko kobiety sa w stanie tak okłamywać zarówno siebie jak i wszystkich innych wokół. Dlatego właśnie kobietom powinno się zakładać Homonto i orać nimi pole. Biedni Ci chłopcy , których wychowują kobiety a mężczyźni trzymaja się na boku.
  • Odpowiedz
ona akurat nie bo widzisz to jest akurat wyjątkowy przypadek xd


@m_ney: Ona nie lubi bohaterów i jej się nie podobają faceci bez nogi, ale ma CO NAJMNIEJ 5 koleżanek, które też nie lubią bohaterów i też nie podobają im się faceci bez nogi
  • Odpowiedz