Wpis z mikrobloga

Obejrzałam właśnie ten filmik, gdzie ukraiński żołnierz wyskakuje z bradleya i niefortunnie ląduje prosto na minę i urywa mu nogę.
Przesrane w tak młodym wieku stracić kończynę. Jedyne co mnie pociesza to to, że jak już Ukraina wygra to kobiety które wrócą będą pewnie do niego się ustawiać kolejkami żeby tylko być z bohaterem który no jakby nie patrząc walczy o ich wolność. Myślę, że one bardziej będą go rozrywać żeby tylko mieć go dla siebie niż ta mina ;p

#wojna #rosja #ukraina #przemyslenia
  • 97
@Mimps kolejki mogą byc, ale wszystko przemija z czasem, włącznie ze sławą. natomiast na pewno jego szanse na znalezienie opiekunki, która przy okazji zostanie jego żoną są spotęgowane
@Mimps
"Obejrzałam właśnie ten filmik, gdzie ukraiński żołnierz wyskakuje z bradleya i niefortunnie ląduje prosto na minę i urywa mu nogę.

Przesrane w tak młodym wieku stracić kończynę. Jedyne co mnie pociesza to to, że jak już Ukraina wygra to kobiety które wrócą będą pewnie do niego się ustawiać kolejkami żeby tylko być z bohaterem który no jakby nie patrząc walczy o ich wolność. Myślę, że one bardziej będą go rozrywać żeby
Swoją drogą to nagranie straszne. Koleś jeszcze założyl opaskę uciskową na kikut i dopiero się wczołgał do wozu. I ta smuga krwi na pace. Wojna jest przesrana. Możesz wyglądać jak terminator, obładowany sprzętem z karabinem made in usa i co z tego. Wleziesz na minę za 25 rubli i nie masz zdolności bojowej.
@Mimps: 10/10. Jeden z lepszych baitów jakie widziałem w zeszłych miesiącach. Zesrali się wszyscy - ukrofile, przegrywy, wojskowi eksperci z tagu, sarkastyczni znawcy życia, wybitnie wrażliwi zoomerzy i ofiary systemu edukacji III RP. Cała #!$%@?ęta rodzinka portalu łykop peel.