Wpis z mikrobloga

Nie spodziewałam się tylu reakcji pod moim ostatnim rysunkiem (ʘʘ)
Wrzucam więc (prawie) skończoną stronę komiksu. Nie wiem jeszcze, czy będę kolorować, czy nałożę mangowe rasterki. Na razie trzaskam w czerni i bieli, by sprawnie skompletować pitch dla wydawnictw. To będzie zbiór krótkich słodkich i pluszowych historyjek. Bez drugiego dna, zawsze z pozytywnym finałem <3

A, no i mam swój tag #zbojart, ale zapominam go wrzucać pod swoimi postami xD

Jakby kogoś interesowały inne moje sołszal midia, to na mojej stronce są odnośniki do wszystkich.

#chwalesie #tworczoscwlasna #digitalpainting #komiks #rysujzwykopem
naczelnysmieszek - Nie spodziewałam się tylu reakcji pod moim ostatnim rysunkiem (ʘ‿ʘ...

źródło: comment_1625142929VLNpU2i4z4NjQrhjr5FgXa.jpg

Pobierz
  • 18
@psycha: hmmmm… wydaje mi się, że pierwsze dwa kadry rysowałam tak z 5 dni. A pozostałe - 2 xD oczywiście nie siedziałam nad tym 9-17, tylko raczej „po godzinach” i w weekendy. Tyle zajęło samo rysowanie. Do tego dochodzi jeszcze jako taki research itp.
@TakiseWatykaniak: Cóż... Ja z kolei nie lubię takiej super realistycznej kreski. Chętniej sięgam po komiksy, w których rysownicy wyolbrzymiają/podkreślają/wypaczają pewne elementy, by podkreślić emocje itp.
Ale na szczęście rynek komiksowy jest na tyle duży, że każdy znajdzie coś dla siebie <3