Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@GordonSzamlej:

A mój instynkt jest bardzo słuszny, atakujących mnie zwyrodnialców należy likwidować


No i się rozumiecie, oni likwidowali "barbarzyńców", ty chcesz likwidować zwyrodnialców, każde z was przekonane o własnej słuszności. Właśnie o tym mówię.
  • Odpowiedz
@Brother_of_Steel: cieszy mnie jak za każdym razem kiedy rozmawiam z religijnym betonem wasze żałosne uniki po raz kolejny dowodzą jak prymitywna i bezrozumna jest wasza wiara i plemienny zapał, z jaką jej bronicie. Nie doczekam się odpowiedzi na moje pytanie, ale to było do przewidzenia( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ślicznie się triggerujesz


@Brother_of_Steel: ech, no i jest, argument z korytarza w podstawówce. Napisz jeszcze "twoja stara".

Katobeton wiecznie taki sam, nie da się z wami nawet poudawać dyskusji.
Jedziesz na czarno a bozi nie ma( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@GordonSzamlej: pewnie że nie ma, uciekaj, bo i tak nie pogadamy, typowy człowieku z problemami psychicznymi. Już się zaczyna odczłowieczenie, już należę do mitycznych onych, złych tego świata... Jakoś trzeba racjonalizować, c'nie? Inaczej Tworki....
  • Odpowiedz
@lilitch123:

Jedyne czego oczekujesz to to, że dziecko dzięki Twojemu poświęceniu wyrośnie na dobrego, kumatego i rozumnego osobnika, który doceni Twoją postawę i weźmie Ciebie jako wzór do wychowania przyszłego potomka


Rozpłodowiec nie może mieć żadnych oczekiwań wobec swojego potomstwa.

"Dobry, kumaty i rozumny osobnik" nie docenia postawy rozpłodowca. Taki osobnik nią słusznie gardzi.

Rozpłodowiec jest wzorem tego, jak nie należy postępować.

"Przyszły potomek" nie istnieje i zaistnieć w żadnym wypadku
  • Odpowiedz
@GordonSzamlej: Pewnie mało da mój komentarz, ale takim podejściem nie różnisz się niczym od skrajnie prawej strony chcącej krzywdy dla myślaćaych inaczej. Jeśli jesteś przekonania że ktoś kto się z Tobą nie zgadza to katol, to jesteś po prostu lustrzanym odbiciem tego czego chcą skrajni prawicowcy.
  • Odpowiedz
Pewnie mało da mój komentarz


@ludzik: masz rację

ale takim podejściem nie różnisz się niczym od skrajnie prawej strony chcącej krzywdy dla myślaćaych inaczej.


i tak całe zycie z ludzmi nie potrafiącymi czytać ;(
Ja nie chcę krzywdy dla myślących inaczej. Mogą sobie myśleć co im się żywnie podoba. Ba, mogą też mówić! Na przykład taka Kaja Godek może sobie codziennie wrzucać posty na fejsa twierdzące, że kobiety są mniej warte
  • Odpowiedz
Skąd założenie, że ktokolwiek ma prawo do czegokolwiek?


@an0nisnanana: Ty zacząłeś operować na tym pojęciu, dosłownie w swoim poprzednim poście w tym wątku.

Jakiego protestu, on ten los współtworzy.


Ale go nie zainicjował. Tym jest antynatalizm: "zostaw, nie ruszaj bo popsujesz" w odniesieniu do tworzenia istot czujących.
  • Odpowiedz
I gdzie stwierdziłem, że ktoś ma do czegoś prawo?


@an0nisnanana: Napisałem, że w swoim poprzednim poście: tu tutaj → Nie ma do tego prawa

Oślizgły padalec.

I co z tego?


Kur wszystko z tego. Jak ktoś zaciągnie na twoje nazwisko kredyt bez twojej wiedzy ani zgody a potem przyjdą ci na chate komornicy to też i-co-z-tegujesz fakt, że sam się nie zadłużyłeś?

Antynatalizm jest hipokryzją


No jeżeli antynatalista się rozmnoży to
  • Odpowiedz
Oślizgły padalec.


A mnie Sebastian!

@Melee_Creep:

Nie ma do tego prawa


No i? Nie rozumiesz, co czytasz?

Jak ktoś zaciągnie na twoje nazwisko kredyt bez twojej wiedzy ani zgody a potem przyjdą ci na chate komornicy to też i-co-z-tegujesz fakt, że sam się nie zadłużyłeś?


Musiałbym wcześniej istnieć.

No jeżeli antynatalista się rozmnoży to wtedy tak


W kontekście przyjmowanych przez siebie założeń, są hipokrytami ze względu na własne istnienie.
  • Odpowiedz