Wpis z mikrobloga

Mireczki, czy taki rozstaw grzejników ma Waszym zdaniem sens? Pierwotnie ten duży grzejnik miał być na ścianie za sofą, ale nie chcę tracić 10cm przestrzeni - wolałabym go przenieść na ścianie przy stole, aby schował się elegancko za zasłoną.

Tyle tylko, że obok jest grzejnik kuchenny (schowany w regale, za "ażurem"). Moim zdaniem jest ok, ale trochę boję się, że przy stole będzie kotłownia :D

#remont #remontujzwykopem #budujzwykopem #pytaniedoeksperta #elektryka #mieszkanie
a.....a - Mireczki, czy taki rozstaw grzejników ma Waszym zdaniem sens? Pierwotnie te...

źródło: comment_1625228367Iq1bV53r3PJCZvb3yPWdR6.jpg

Pobierz
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@austra: jakoś mi w tej kuchni nie pasi, ja swojego nawet tam nie włączam xD daj może tu gdzie strzałka jest po lewej za zabudowa, w sumie po co ci aż tyle grzejników? 2 na takie male pomieszczenie nie wystarczy? Masz napisane że całe pomieszczenie ok 25 metrów ja przy 20 mam jeden duży kaloryfer i spokojnie mi wystarczy aż za gorąco więc hmm ewentualnie dwa małe moze xd
@TrisssMerigold: Ten grzejnik w części kuchennej jest już tam zamontowany przez dewelopera i w sumie chyba wolałabym go nie usuwać, skoro i tak nie będzie go widać. Jak coś, to nie muszę go włączać, a w razie czego zawsze będzie taki "zapasowy", na wypadek zimy stulecia :D

daj może tu gdzie strzałka jest po lewej za zabudowa


jeśli chodzi Ci o lewy dolny róg pomieszczenia, to tam jest korytarz z przedpokojem