Wpis z mikrobloga

Czy znacie jakieś zabiegi medycyny estetycznej dla młodych facetów, które warto zrobić. Zależy mi głównie na idealnej cerze, być może korekcji kącików ust. Nie mam problemów z trądzikiem na twarzy ale miałem wcześniej lekką wysypkę na plecach. Zimą, jak jestem blady, to troszkę widać przebarwienia i chciałbym się tego pozbyć. Ogólnie myślę nad tym by zrobić sobie taki #looksmaxing, tyle że bez większej ingerencji w swój naturalny wygląd. Dlatego poza ww. poprawą cery i lekkim liftingiem twarzy, myślę też o zrobieniu formy "na scenę", tyle że nie zamierzam na nią wychodzić. Sylwetka oczywiście naturalna, bez dopingu. Tutaj nie chcę ryzykować. A po co to wszystko? Otóż chciałbym spróbować swoich sił w jakimś medialnym konkursie "piękności'. Jeszcze nie jest za późno, a chcę wykorzystać szansę, ponieważ kiedyś już nie będę miał takich możliwości. Jakby ktoś coś wiedział na temat ulepszania swojego wyglądu (zabiegami itp.), znał realia takich konkursów lub widział podobne tematy i odpowiedzi na nie, to proszę o komentowanie. Wiem, że na tym forum są specjaliści od #looksmaxing , więc może akurat na kogoś trafię.

PS: Jeszcze jakieś rady odnośnie utrzymania zajebistej kondycji włosów.

#przegryw #wygryw #niebieskiepaski #rozowepaski #looksmaxing #mikrokoksy #mirkokoksy #wlosy #zdrowie
  • 4
@LadnyChlopczyk: Co do włosów to kup szampon z jak najmniejszą ilością wszelkiego rodzaju gówna czyli najlepiej jakiś sklep internetowy z naturalnymi kosmetykami, osobno odżywkę-maskę(polecam firme Jantar) na włosy którą nakładasz sobie na 3 minuty po myciu i zmywasz, używaj tak z 2 razy w tygodniu, polecam też olej do włosów(tu polecam firme anwen), wystarczy używać 1-2 razy w miesiącu, po tym włosy są miękkie i gładkie, zajebiste, a laski będą się
Może zabawne, ale jak trzymam dietę i mam niski tłuszcz, to na twarzy mam spoko cerę. Gdy trochę odpuszczę, jakieś święta, czy coś fast food, od razu mam pryszcze. Dlatego polecam dużo ruchu, zdrowa micha i trochę słońca, zimą witamina D. I dobry dermatolog