Wpis z mikrobloga

Cześć, kupiłem sobie ostatnio deskę i jestem poniekąd zadowolony ale z racji, że nie wiedziałem o tym że zwykła deska średnio się nadaje do przemieszczania po mieście chce sobie kupić dodatkowo cruisera. Mam więc takie pytanko, którą z desek co wysłałem poniżej najbardziej opłaca się kupić? aloiki ocean pacific decathlon yamba900 Czy może jeszcze jakaś inna lub surfskate? Dodam jeszcze że moja aktualna ma szerokość 7.75 a ja mam 170cm wzrostu i rozmiar buta 43 #deskorolka
  • 5
@Kacperoo2: No okej ale te 2 pozostałe też są ze skateshopów i też są złe? Ten skateshop co podałeś za 400 zł ma tylko te fishskateboards a wolałbym mieć jakąś alternatywę
@lanekrasz: Zamówiłem już cruisera od fishskateboards za 350zł (na stronie california skateshop użyłem kodu forum10 i zapłaciłem 314zł) Jeszcze nie przyszła, więc nic nie mogę o niej powiedzieć. Ogólnie to średnio mi się podobały grafiki jakie są na tych deskach ale już olałem to. Jutro raczej ta deska nie przyjdzie, mogę w poniedziałek dać znać ewentualnie jak się sprawuje
@m4thiz: na nastepny tydzien juz chcialbym deske miec wiec raczej #!$%@?, sam bede musial sprawdzic
no tez grafiki mi sie nie podobają w wiekszości, a wybór jest naprawdę marny :( chciałem zacząć przygodę od cruisera i dopiero pozniej na deskorolke, a zastanawiam się czy na odwrót nie zrobić przez ten słaby wybór cruiserów