Wpis z mikrobloga

@Wykopowicz666: zeby wydać płyte w XXI wieku to ja bym zaczął od zwolnienia tego który na to wpadł xD Mógł uderzyć w usługi stremingowe, wydać muze na YT bez teledysku no ale lepiej jest srać na boty obserwujące gówno-profil xD
  • Odpowiedz
@Iskaryota: Dokladnie. Patrzac nawet na stany, taki The Game ma 7.5milinow followersow na fb i z 9milinow na ig, a sprzedaz jego ostatniej plyty to jakies kilkanascie tysiecy czystych fizykow xD to ten chyba powinien popelnic rozszerzone samobojstwo wliczajac w to swoja rodzine.
Artysci muzyczni od zawsze glownie zarabiaja z koncertow, tylko TOPka ciagnie jeszcze hajs ze sprzedazy plyt , 10-15lat bylo inaczej. #!$%@? mnie te wszystkie polskie "artysty" niech #!$%@?
  • Odpowiedz
@Wykopowicz666: Turbo dzban - na stu artystów, których lubię poszedłem na koncerty 3 może (kilku poznałem też na koncertach); a kupiłem płyty jednego w ciągu ostatnich 5 lat. Jak ma się na ig 13.000 fanów to konwersja z tego będzie MAKS 1% = 130 płyt.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Wykopowicz666:o #!$%@? xD się chłopak przeliczył.
Pamiętam "aferę" w środowisku o klikanie "wezmę udział" na Fejsie pod wyrażeniem z koncertem. Naklikało pierdyliard osób, org uzbroił się w ochronę, etc. I przyszła 1/10 :D
  • Odpowiedz
@Wycu91: Ale to akurat trochę rozumiem, ostatnio jeden z moich kumpli organizował jakieś darmowe szkolenie. Ze 40 osób kliknęło "wezmę udział" "kupiło" wirtualne darmowe bilety, a przyszło 3. Nie wiem na #!$%@? to robić. To jak umawiać stoliki do knajpy a potem nie przychodzić, albo blokować fryzjerowi grafik na cały dzień i dziwić się, że #!$%@? bo nic nie zarobił.
  • Odpowiedz
W ogóle kto kupuje dzisiaj płyty, skoro większość osób w ogóle nie ma teraz żadnego odtwarzacza tego nośnika?


@goferek: np ja, i to zarówno CD jak i winyle. Natomiast nie takiego gównoartysty, szanujmy się

  • Odpowiedz
@rakiwo: Ale to akurat trochę rozumiem, ostatnio jeden z moich kumpli organizował jakieś darmowe szkolenie. Ze 40 osób kliknęło "wezmę udział" "kupiło" wirtualne darmowe bilety, a przyszło 3. Nie wiem na #!$%@? to robić. To jak umawiać stoliki do knajpy a potem nie przychodzić, albo blokować fryzjerowi grafik na cały dzień i dziwić się, że #!$%@? bo nic nie zarobił.


@rakiwo: Kumpel żyje w Polsce i powinien wiedzieć, że tu
  • Odpowiedz