Wpis z mikrobloga

@Wykopowicz666: jak można liczyć, że 1/4 obserwujących jego fanpage rzuci się do sklepu po płytę? :D W ogóle kto kupuje dzisiaj płyty, skoro większość osób w ogóle nie ma teraz żadnego odtwarzacza tego nośnika?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 96
@Wykopowicz666: Niech sobie poda łapkę z sidnejem, bo razem z nim pewnie będzie pierwszy trzymał w zębach wniosek o status "artysty/pasożyta zawodowego", któremu należy się nasza kasa z podatków za to, że nikt go nie chce słuchać.
  • Odpowiedz
@Jason_Stafford: nie mam problemu, sam dawniej często kupowałem, tylko względem tego co było kilkanaście lat temu sprzedaż płyt takich artystów na pewno znacząco spadła. Przez to, że ludzie nie mają odpowiednich odtwarzaczy oraz powstały inne popularne metody dystrybucji muzyki (głównie serwisy streamingowe).
  • Odpowiedz
@Wykopowicz666: typ nie rozumie najwyraźniej zasięgu na facebooku i lejków sprzedażowych. Jakby miał newsletter na te 13k osób to może i z tysiąc by sprzedał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@goferek: ja sobie wypraszam, kupuje plyty jak tylko dorwe porzadne w cenie normalnej, tj ponizej 30pln - bo elegancko sluza w samochodzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) oczywiscie plyty tego artysty nie kupie nawet w promocji :p
  • Odpowiedz