Wpis z mikrobloga

Czołem Mireczki i Mirabelki przy tym pięknym, niedzielnym popołudniu!

W imieniu mojego różowego paska, chciałem zorganizować #rozdajo: do wygrania kolczyki z żywicy robione technologią UV z zatopionymi niezapominajkami, które widoczne są w załączniku.
Warunkiem wzięcia udziału w rozdajo jest zaplusowanie tego wpisu - tyle i aż tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jutro w okolicach godziny 20:00 wśród plusujących zostanie wylosowany zwycięzca przez mirkorandom / mirkolos - informację o losowaniu podam w tym wpisie i zawołam zwycięzce. Koszt wysyłki również jest pokryty :) Do tego zwycięzca otrzyma te kolczyki zapakowane w naprawdę oryginalny sposób - klik.

Przy okazji chciałem troszkę rozreklamować dzieła mojego różowego i zachęcić was do zostawienia like na fb / follow na instagram.
INSTAGRAM - kawalek_lasu - klik
FACEBOOK - klik
No i krótkie backstory ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przygodę z robótkami ręcznymi mój różowy zaczął już w okolicach 12 roku życia, gdy robiła bransoletki, głównie shamballa, z koralików i że sznurków.
Następnie zajmowała się biżuterią z modeliny, malowaniem obrazów, obrazami metodą string art.
Obecnie skupia się głównie na robieniu biżuterii z żywicy i haftowaniu. Przygodę z tym co robi obecnie rozpoczęła około rok temu, gdy okazało się, że choruje na chorobę autoimmunologiczną w wyniku której przez pewien czas nie mogła podjąć się pracy.
Ostatnimi czasy jej produkty cieszyły się ogromnym zainteresowaniem na pchlich targach (zdjęcie w komentarzu). Wyjątkowo pozytywny odzew ludzi, którzy docenili jej wyroby, skłonił ją ku rozszerzenia swojej działalności o internety... i o wypok ( ͡° ͜ʖ ͡°) Także jeżeli jesteś różową i szukasz oryginalnej biżuterii hand-made, lub jesteś niebieskim i szukasz unikalnego prezentu dla dziewczyny, żony, matki, babki czy kochanki, to jesteś w dobrym miejscu ()

#rozdajo #bizuteria #rekodzielo
Ushguli - Czołem Mireczki i Mirabelki przy tym pięknym, niedzielnym popołudniu!

W ...

źródło: comment_1626010471fhJXQebWOwSqF5AXTiNwvt.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • 0
@mbubu tak samo niestety.

Przy małych ilościach wystarczy duży przestronny pokój i otwarte wszystkie okna na przestrzał, ale mimo wszystko jeśli odlewalaby większe rzeczy dobra maska to podstawa ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@K-S- mogę Ci opisać jak to u mnie wygląda:

1600zus + 200 księgowa + 450 wynajęcie warsztatu + ok 20zł średnio strona (hosting + www + jakieś tam pierdoły potrzebne do obróbki zdjęć itp)
Do tego wiadomo, jeśli nie jesteś zwolniony z vatu to do każdej rzeczy +23% VAT (czyli ja)

Dużo? Oceniaj sam. Początek założenia firmy jest bardzo miły, bo preferencyjny ZUS, dotacje itp, ale po dwóch i pół roku zazwyczaj
  • Odpowiedz
@Ushguli: Taka uwaga, że mogłaby w opisie podawać wielkość i wagę bo ciężko zgadnąć czy mają np. 2 cm długości czy 6 cm.
A ogólnie to fajnie wyglądają i cena moim zdaniem przystępna
  • Odpowiedz
@bkwas: Wiem mniej więcej jak wygląda prowadzenie firmy ;)

Bardziej mi chodziło o to czy towar schodzi w zadowalających ilościach?
  • Odpowiedz
  • 0
@K-S- a to już inna sprawa xD

W skrócie tak - w moim przypadku tylko gdy prowadzę społecznościowki na 110% albo gdy place innym za social/reklamy bo nie znam się na tym niestety.

Teraz gdy rękodzieło robię na pół etatu (pandemia zrównała mi z ziemią moje plany) idzie tak sobie, ale nadal relatywnie dobrze.
  • Odpowiedz
@bkwas: Z reklamą zawsze jest kłopot, pracowałem w agencji reklamowej i sam tego nie ogarniam ;) Oni co innego mówili i co innego robili.

Tak czy inaczej powodzenia życzę.
  • Odpowiedz
@wiem_wszystko: @Waderra: Te ilości też są szkodliwe, ale należy pamiętać, że dawka czyni truciznę. Utwardzona żywica nie jest toksyczna, a od pomalowania paznokci do utwardzenia UV mija chwila, dlatego nie ma co porównywać tego, do tworzenia większych rzeczy, przy których siedzi się godzinami i rozlewa w większych ilościach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Dedeku: mordo, wygrałeś rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak nie odezwiesz się do 18.07 / rezygnujesz z nagrody, to zostanie wylosowany inny zwycięzca na twoje miejsce
  • Odpowiedz