Wpis z mikrobloga

Znów kurier z #dpd w #holandia #niderlandy ukradł mi paczkę :( tym razem taka 30kg za ponad 100 euro :(
Przyszedł rano dostarczył jedna paczkę i powiedział, że za chwilę wróci z drugą bo zostawił w aucie. Nie wrócił... A na trackingu figuruje jako dostarczona.
Znów walka o swoje ehh
Kiedys ukradli mi paczki z :
Fotelem z podnóżkiem
Paka jedzenia dla kota z zooplusa
Lampa stojąca
Krzesła
Bibeloty do domu
Udało się wywalczyć paczki badz zwrot kasy na konto.
Zobaczymy czy tym razem również tak będzie.
Mimo kamer na korytarzu i w windach to się nie bał. Niestety nie mam możliwości uzyskania nagran, więc jutro montuje dzwonek z kamerą. Nagrania będą w chmurze.
#gorzkiezale #zlodziene
  • 22
  • 2
@Tuff cyrk na kółkach xd
Mam nr zgłoszenia. Dziś dzwonię do dpd, bo oczywiście zero odzewu. Kobieta podniosłym tonem, że nikt nie będzie do kuriera dzwonić bo paczka została dostarczona i nic im nie zrobię.
No cóż. Sklep próbuje to wyjaśnić.
Ja mam czas i cierpliwość, więc będę każdego dnia kilka razy dzwonić xd
A jak się wkurzę to mam namiar do adwokata, który stwierdził, że da się to podciągnąć pod celowa
  • 3
@smk666 @jason_bourne @morteusz @smk666 @amp @Tuff @Byku555 Kurier twierdzi, że odebralam i potwierdziłam to podpisem xd Cudowny podpis xD Sklep napisał maila, że zwrócą mi pieniądze. Niech ten ku**'s używa sobie tego sprzętu (hantle 30 kg). Teraz mam już kamerę w drzwiach zamontowana. Zamówię paczkę na kolejną środę i będę na niego czekac xD i to nie sama xD ciekawe co powie xD
karmelkowa - @smk666 @jason_bourne @morteusz @smk666 @amp @Tuff @Byku555 Kurier twier...

źródło: comment_1626373979m0iHnH9dSFS9IWTgRBWuXm.jpg

Pobierz