Wpis z mikrobloga

Andrzej rysuje zapostował dziś złoto, jak zwykle z resztą


@placebo_: no nie wiem. O ile co do dzisiaj jestem jeszcze się w stanie zgodzić to nie raz widziałem w jego wykonaniu gówno nie złoto.
  • Odpowiedz
@EvilToy: ale by było pięknie, za gówniaka było pięknie bo nie było tego badziewia w mediach a teraz nie ma dnia bez znaleziska z lgbt, wszędzie lgbt i każdy ma się interesować tym gównem
  • Odpowiedz
Najbardziej smutne jest to, że obie strony - lewa i prawa drą ze sobą koty, kłócą się podczas gdy elitom o to właśnie chodzi. Podczas gdy wy tracicie czas i energię na walkę ze swoimi braćmi i siostrami chcąc narzucić jednym czy drugim swoją ideologię - gdzie powinien wisieć krzyż a gdzie tęcza - elity kręcą na was bata. I za 10-20 lat zastanówcie się czy warto było o to się kłócić
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@EvilToy: Gupi lewaku!!!! Najważniejszy jest program gospodarczy!!!! A to że memcen mowi, że nie da się go wykonać to wina gupiej LEWACKIEJ UE!!!!!!
  • Odpowiedz
@Fako: Nie. Ja też jestem za obostrzeniami dla niezaszczepionych, bo wszyscy mamy dość już tej pandemii, ale nie chce mi się teraz o tym dyskutować. Jak napisałem - to wy sobie wycieracie gębę wolnością, nie my.
  • Odpowiedz
@EvilToy: wykopkowym kucom się przepalają styki, kiedy wytykasz konfederatom hipokryzję, a jednocześnie nie jesteś świecącym reprezentującym ich idee... mimo, że nigdy nie twierdziłeś, że się z nimi identyfikujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz