Wpis z mikrobloga

  • 0
Mirki ile trwa nauka jazdy na rolkach?

Rolki miałam na nogach dwa razy w zyciu i nie przejechałam na nich ani metra bo od razu leciałam do przodu. Teraz tak pomyślałam że może je sobie kupię i się nauczę. Czy zdążę do końca wakacji ucząc się średnio co drugi dzień godzinkę? Ucząc się mam na myśli umiejętność przejechania ok 1km z max dwoma wywrotami.

#rolki #sport
  • 9
@Luna98x wszystko zależy od indywidualnych predyspozycji ale wydaje mi się, że osiągnięcie zakładanego przez Ciebie poziomu powinno być do zrobienia w max tydzień codziennej zabawy na rolkach.
@Luna98x: na wsiach (przynajmniej zachodnia część kraju) jest masa doskonałych miejsc do jazdy, głównie lokalne, świeżo wyremontowane drogi. Kiedyś myślałem że jazda na rolkach to przywilej miastowych i na wsi nie ma się co za to zabierać. Tymczasem, wystarczy wsiąść w auto, i podjechać gdzieś pod las, gdzie jest mały ruch, i tam sobie śmigać
Rolki miałam na nogach dwa razy w zyciu i nie przejechałam na nich ani metra bo od razu leciałam do przodu. Teraz tak pomyślałam że może je sobie kupię i się nauczę. Czy zdążę do końca wakacji ucząc się średnio co drugi dzień godzinkę? Ucząc się mam na myśli umiejętność przejechania ok 1km z max dwoma wywrotami.


@Luna98x: nie masz się co obawiać, mi załapanie samych podstaw zajęło jakiś tydzień, potem