Wpis z mikrobloga

20.07.2021roku i przychodzi taki dzien by podejmowania ODPOWIEDZIALNE DECYZJE na rzecz BRD , czyli dbania o swoje auto i inwestowania w Poprawienie BRD na zasadzie - Utrzymania Samochodu w Idealnym Stanie Wizualnym i Bardzo Dobrym Stanie Mechanicznym oraz Dobrym Stanie Technicznym jak i Zabezpieczenia go Antykorozyjnie☺️ .
Przychodzi taka refleksja by brania pod uwagi , ze z samochodem jest jak z dziewczyno na zasadzie jak masz to dbaj za nim stracisz bezpowrotnie .
W sumie tez od siebie chce dodania cos ku poprawieniu BRD na Polskich Drogach na jakich bywa od kilku lat jak na Misji w [ IRAKU lub AFGANISTANIE ] ale etyka BRD to szeroki zakres tematu i zrozumie go tylko taki sam ewenement jak - Jajaki ma stosowane wiedze o tym jakiej NIE NAUCZY cie nauka jazdy lub OSK czy nawet ABJ , ewentualnie WORD Plus POLICJA .

Dekalog Odpowiedzialnego Kierowcy 2021roku ✉️⚖️no a skoro juz jest nowy Przepis☹️ to i u mnie pora na zmiany Nie tylko w Technice Prowadzenia Samochodu ale i przede wszystkim znacznie , wiecej wymagania od siebie⚖️ i samochodu⚖️ i bez obaw tym razem daruje sobie DOSKONALENIE TECHNIKI JAZDY SAMOCHODEM⚖️ ten talent mam za swoimi placami juz w tej kwestii ale zwykle korzystam z wiedzy jakiej przez lata sie nauczono by bycia jako Bezpiecznym szoferem od 2007 do 2021roku i inny kierowca przy mnie , to AMATOR jaki na szacunek musi sobie u mnie zapracowania .

Przynajmniej w zakresie BRD chetnie zaczne sie udzielania wedle swojej wiedzy , bo moi Instruktorzy i egzaminatorzy NIE Stracili cennego czasu by mnie wyszkolenia do PERFEKCJI by konkurowania z wieloma kierowcami jakim do mnie jest bardzo daleko .
Ale wiem jedno by bycia jedynym w swoim rodzaju , to trzeba posiadania daru od BOGA do Prowadzenia Samochodu i zdawania sobie sprawy z Powagi Sytuacji jak i bycia Odpowiedzialnym - zycie samo weryfikuje gorzej jak musisz patrzenia na przypadki kiedy ktos umiera Ci na twoich oczach w tedy PSYCHICZNIE mocno odbija sie to na tobie ale i uczy Cie szybko POKORY tylko w tedy zdajesz sobie sprawy , ze ludzkie zycie jest Bez Cenne jak to juz mi mawiano kilka lat temu przez Pana Tadeusza Pieczykolana mojego Nie tylko Instruktora ale i przyjaciela z jakim mamy swoje przygody dawno za plecami - tak czy inaczej wszystkim moim Instruktorom i egzaminatorom serdecznie dziekuje za wasze wiedze i stracony dla mnie czas oraz cierpliwosc bo z tym czasami bywa.......tak 50 na 50 bo to chyba zaszczyt posiadania wiecznego ,, STUDENTA '' u swojego boku jaki bywa znacznie lepszy niz inni Kursanci i Kursantki taki [ Diament] jaki szlifowano latami .
Dzisiaj pierwszy krok ku dobrej zmianie czyli wygnania mojej ukochanej PARTNERKI - SKODY FABIA KOMBI 1.4 V16 o mocy 100kM na Generalny i Kapitalny Remont , Modernizacje oraz Ulepszenia ⚒jak i Tiuning Silnika by podniesienia mu mocy do 200kM jak i zrobienia Liftingu⛏ plus Autoryzowanego Serwisu no i zabezpieczenia Antykorozyjnego⚙️ - odnowa biologiczna dla SKODY FABIA a dla mnie nowa i ATRAKCYJNA i SEKSOWNA Metalowa zona w nowszej odmianie po Liftingowej jaka tez dostanie nowe tarcze i klocki HAMULCOWE czyli calutki UKL. HAMULCOWY a od siebie wsadze jeszcze WIDEO-REJESTRATOR do przodu i Kamerki HD do tylnej strony oraz nowe RADIOSTACJE plus Foteliki dla dzieci i poczekam na nowe oznakowanie z PZM by naklejenia na tylne klape .
BRD najlepiej zaczynania od siebie pierwszego i pokazania postawy ODPOWIEDZIALNEGO KIEROWCY ☺️w tym przypadku tez dziekuje moim Mechanikomza prace przy moich samochodach mimo bo mawia sie o mnie mianem [ ,, MORDERCA SAMOCHODOWY☠️ '' ] bo wiele aut juz wykonczono na AMEN ☠️ale tym razem SKODA jest tym pierwszym autem o jakie planuje dbania juz i tak bywa dopieszczona i trzymana pod kocykiem .

Powiem to tak ludziom trzeba uswiadomienia co sie stanie jak zaniedba sie sprawy utrzymania samochodu w Dobrym stanie☠️ i jakie niesie , to KONSEKWENCJE PRAWNE☠️ powiedzmy bo Ja NIE planuje szukania oszczednosci na samochodzie wole bycia pewnym bo mam sprawne jednostke samochodowe gotowe do wyjazdu ,, ALARMOWEGO '' za dnia☁️⛅️☀️ jak i nocy⭐️ .
Od siebie i samochodu trzeba w tym przypadku znacznie , wiecej wymagania i pokazania bo AUTORYTET na DRODZE jest tylko jeden .

Ja to NIE inni ludzie jacy szukaj.....oszczednosci i w wyniku ich braku Odpowiedzialnosci i brawury dochodzi do TRAGICZNEGO w skutkach WYPADKU DROGOWEGO z osobami ZABITYMI i RANNYMI .
Ktos musi bycia Tu ODPOWIEDZIALNYM szoferem i pokazania Profesjonalizmu samo prawo jazdy NIC NIE ZNACZY bez potrzebnej wiedzy .
,, Kierowca drodze wybaczy wiele ale Droga wpadki Kierowcy juz NIE WYBACZY '' i zwykle przez brak Pokory ginie NIE potrzebnie wielu ludzi a takim sytuacjom idzie ZAPOBIEGANIA , gdy jest sie ODPOWIEDZIALNYM i swiadomym tej sytuacji .

Tak postawiono na maksymalne wydawanie kasy na Utrzymanie samochodu w Sprawnosci jak z FABRYKI lepsze to niz te Graty od szwaba klejone z czterech wersji w jedn.... i trzema kompletami dokumentacji oraz dwa razy cofanym licznikiem przebiegu i chowaniem RUDEJ SZMATY pod SZPACHLO i FARBO oraz LAKIEREM . Z dobrym samochodem ma bycia jak z ORYGINALN.... BLONDYNKO z jak... zechcesz spedzenia reszty swojego zycia❤️ i sie ustatkowania❤️ .
Dobra zmiana , to taka kiedy kierowca dba o swoje auto i traktuje jak kobiete przy jakiej zechce zostania na wiele lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#motoryzacja #samochody #polskiedrogi #skoda #bezpieczenstwo #bezpiecznewakacje #stopcham
emulegator - 20.07.2021roku i przychodzi taki dzien by podejmowania ODPOWIEDZIALNE DE...

źródło: comment_1626780837mxhdySnovP8ywy5FxM7Uwa.jpg

Pobierz
  • 1