Wpis z mikrobloga

@asdasfa123: xD wow, grube piguly bierzesz jak mnie pisowcem nazywasz
@pi73r: syf w sensie braku kultury, natloku ludzi ze wszystkich rejonow polski, halasu, kiboli na kazdym kroku. Zycie tutaj jest spoko w okresie studiow i nigdy poza tym okresem. No i wawa ma plusy oczywiscie - kupowanie mieszkan tutaj to byla czysta przyjemnosc :D tak drozeja
@pi73r: malo rozumiesz :D w malym miescie czy tam na wsi masz cisze i spokoj, nie masz #!$%@? sasiadow no i przede wszystkim nie mieszkasz w klatce 80 metrow xD co to #!$%@? jest 80 metrow w ogole xD nic nie jest twoje, na wysranie sie musisz sie pytac spoldzielni czy gowno nie za duze. Nie masz gdzie zrobic grilla czy ogniska, spotkac sie ze znajomymi xD albo na miescie wsrod
@Mistrszzz: tzn. wydaje mi się, że Wawka nie jest tylko po to, żeby się wybawić. Serio, to jest dobre miejsce do życia. Pięć lat mieszkałem w Trójmieście, od dwóch lat Warszawa i jednak w stolicy jest mi o wiele lepiej. Ale wiadomo, co kto lubi :) Nie ma co też szukać na siłę czegoś szkalującego wawkę, bo to jednak trochę mija się z prawdą ;)
@matszym: Ale na przyklad to co mnie doslownie #!$%@? niesamowicie, to Internet. W mojej malej miejscowosci rodzinnej, Internet kosztuje 40zl i mam 20MB/s i to naprawde dziala. W stolicy place 90zl, teoretycznie ta sama szybkosc i np teraz mam ledwo 1MB/s :D przeciez to jest dramat jak sie pracuje zdalnie