Wpis z mikrobloga

Mircy, Mirabelki, potrzebuję kupić odkurzacz z mocą co najmniej 2000W(sierść z kota, dużo dywanów itd.). Jako że kochana Unia Europejska zakazała sprzedaży takowych, mam pytanie w jaki sposób można taki zdobyć. Jest może jakiś "czarny rynek" takich sprzętów z Ukrainy/Rosji? xD
Oczywiście w grę wchodzą używane(bardzo mała podaż w moim rejonie), i przemysłowe(ich te debilne przepisy nie dotyczą). Jednak na tych drugich kompletnie się nie znam, stąd moje pytanie. Taki przemysłowy odkurzacz będzie się nadawał do domu? Na co zwrócić uwagę przy wyborze, i ile mniej więcej trzeba wydać żeby to posłużyło? Z tego co widzę w moim zasięgu finansowym są raczej tylko jakieś chińczyki, z tym że nie wiem czy jest sens w ogóle się w coś takiego pakować? Nie mam kompletnie wiedzy w tym temacie i liczę na Waszą pomoc. Z góry dzięki.

PS: Doradzanie odkurzaczy z niską mocą sobie od razu odpuśćcie - mamy taki w domu obecnie i jedyne do czego on się nadaje to wyrzucenie go na śmietnik(a to fabrycznie nowy, sprawny odkurzacz, o porażającej mocy 800W).

#odkurzacz #odkurzacze #sprzatanie #odkurzanie
Zgrywajac_twardziela - Mircy, Mirabelki, potrzebuję kupić odkurzacz z mocą co najmnie...

źródło: comment_1627278395yJySy2QzJmHJRMU4XCOTym.jpg

Pobierz
  • 128
@Wsciekle_piesci_meza: @mbasasello: @Kukki: @Mr_Swistak: @BajerOp:
Dziena za porady, kupiliśmy tego WD 3, świetny odkurzacz, trochę głośny co prawda, ale moc ssąca nareszcie taka jak być powinna, zbiera wszystko jak leci, aż przyjemnie się odkurza. Worek faktycznie ogromny, pewnie raz na rok, albo nawet rzadziej będziemy go wymieniać ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Wszystkim innym też dzięki za porady oczywiście ( ͡~ ͜ʖ