Wpis z mikrobloga

Cześć, mam pytanie do Mirków z #poznan. Znacie może jakiegoś korepetytora z matematyki (poprawka matury) do którego warto pójść? Myślałem o studencie, bo mam kiepskie doświadczenia z korepetycjami u starszych nauczycieli. I chyba też młodsza osoba mniej weźmie... ale nie wiem, ważne by na kogoś dobrego trafić.

Najlepiej ktoś z supermocami rodem z filmów Marvela, bo będzie to przy mojej inteligencji niezbędne by cokolwiek do głowy wtłoczyć.

Chyba że ktoś kto to czyta, dobrze umiejący matematykę i maturę z niej mający w palcu, a nigdy wcześniej nie bawił się w korepetycję, chciałby mi w tym pomóc. Jakoś dogadalibyśmy stawkę.

#kiciochpyta #korepetycje #matura #matura2021 #matematyka #debil
Freak_001 - Cześć, mam pytanie do Mirków z #poznan. Znacie może jakiegoś korepetytora...

źródło: comment_1627823092tfZBwkvcFEmQIVt7eGPV7r.jpg

Pobierz
  • 5
@Freak_001: Mam takie pytanie - dobrze się zastanów i odpowiedz sam sobie. Próbowałeś kiedyś naprawdę odstawić gadanie o swojej inteligencji i spróbować się nauczyć? Pytanie też, w jaki wynik celujesz, ale jeżeli ma być to do 85% z podstawy, to nie widzę najmniejszego sensu (ba, nawet 100% można wycisnąć, tylko w takich przypadkach, korepetytor, może wychwycić ewentualne małe niedociągnięcia). I żeby nie było - ja nie próbuję Tobie w tym wpisie
@Freak_001: leciałem na dwójkach z matematyki przez całą szkołę średnią i całe gimnazjum, napisałem mature z matematyki na 40% bo pisałem ją tylko po to żeby "zdać". W tym roku postanowiłem, że sobie ją poprawie i tak oto napisałem ją na 96% - bez żadnych korepetycji i bazując tylko na matemaksie oraz arkuszach maturalnych. To wszystko w trzy miesiące po 3-4 godziny dziennie. Czasami może dłużej jak się wkręciłem, czasami zdarzało
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Freak_001: przez 3 lata technikum z roku na rok miałem komisa z matmy bo po prostu sobie nie radziłem nawet korki mi nie pomogły, a maturę zdałem na 38% ale zawsze. Dlatego dobrze Ci radzę naucz się jednej takiej dziedziny która ci mocno siedzi, ja tak miałem z funkcją kwadratową, zrobiłem z niej wszystkie zadania i korzystaj z karty wzorów bo serio niektóre zadania są takie że wymagają tylko wstawienia wartości