Wpis z mikrobloga

Jaką możecie polecić przyłbicę samościemniającą do jakichś powiedzmy 300zł?
Miałem Magnum Turbo ale mi filtr pękł (nie wiem dlaczego, starałem się o nią dbać).
Wymagania?
-przełącznik na szlifowanie
-wymienna bateria
-4 sensory
-najlepiej żeby przełączniki były na zewnątrz, ale niekoniecznie
-żeby oczu nie #!$%@?ła
#spawanie
  • 10
W speedglassie 9100 za gruby hajs oczy bardziej mnie #!$%@?ły niz w esab eco arc za pindziesiont zlotych ale z pasywnym filtrem. A waga tez robi swoje jesli chodzi o kregoslup. Rozważ sprawe, moim zdaniem kwestia przyzwyczajenia sie, ja juz raczej nie bede zainteresowany powrotem do samosciemniających
( ͡ ͜ʖ ͡)
@harry22: pasywna to swoja droga. Przy samochodach samosciemniajace nieraz sa uciazliwe i przewaznie uzywam tarczy na kiju. Jednak sa tez roboty przy ktorych samosciemniajaca jest niezastapiona. No i widocznie trzeba bedzie zwiekszyc budzet i kupic cos lepszego.
@Strigiformesman: W przemyśle się używa pasywna, esab warrior albo speedglasy - dlatego że żadna firma nie chce płacić pracownikowi odszkodowania. Chińczyki a nawet miałem takie jazdy z optrelem mrugają, nie trzymają parametrów, mają lewe certyfikaty albo żadne, chińczyka nie obchodzi że oślepniesz.

To nie jest tak jak ze spawarkami, tutaj musi być ktoś kto ma głowną siedzibe w uni i możesz mu wytoczyć proces i #!$%@?ć z majątku, wszystko sprowadzane używasz
suqmadiq2ama - @Strigiformesman: W przemyśle się używa pasywna, esab warrior albo spe...

źródło: comment_1627882912rdeEmL4vVzh7XL0ZZhu1F5.jpg

Pobierz