Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej, mirki, pytanie, gdzie szukać zdalnych ofert pracy dla klientów, którzy płacą zachodnie stawki? Nie mowa tutaj o 20k, czy 15k, bo to stawka w co drugiej kontraktowni w Polsce, jak ma się z kilka lat doświadczenia. Bardziej mam na myśli kontrakty na 30-40k, a i żeby ktoś mi tutaj nie wyjechał, że trzeba być najlepszy z najlepszych na taką stawkę. xD To normalna stawka na zachodzie. Pracuje w firmie do której przychodzą ludzie z faangu i do niego idą, przy czym nie mam na myśli kontraktorów, bo to nie pracownik takiego amazona czy google (ostatnio czytałem na głównej że w trójmieście co druga osoba pracuje w google bo jest kontraktorem w najgorszych projektach xD), ale stałych pracowników, którzy przechodzą ich rekrutacje. Powiedziałbym, że poziomowo moja firma to faang lub blisko tego poziomu, mam sporo ścieżek otwartych i zastanawiam się nad dobrym kontraktem, tylko gdzie czegoś takiego szukać.

#pracait #programowanie #programista15k #programista30k #programista40k

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6107a0062cf3e1000bf5775c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 11
  • Odpowiedz
@zarev: ostatnio robiłem 3 miesięczny projekt dla firmy z UK. Przez niemiecką kontraktornię. Płacili za mnie 45 EUR/h, ja dostawałem 35 EUR/h. Przy czym tak im zależało, że interview był bardzo przyspieszony i wzięli mnie z łapanki na linkedin.

Właśnie z tą lokalizacją - celna uwaga. Znam gościa po bootcampie, który jak zauważyłem też zmienił sobie lokalizację na UK-based, mimo, że wiem, że siedzi w Polsce. Ostatnie dwa jego wpisy na
  • Odpowiedz