Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#blackpill #przegryw #wzrost #logikarozowychpaskow #rozowepaski

Mirasy, tu Mirabelka która tym razem chce pozostać anonimowa. To co napiszę to nie jest akt litości, tylko cała prawda. Ja naprawdę wiem i czytam, wiem o co chodzi z waszymi blackpillami i przegrywowymi teoriami, ale jestem żywym dowodem na to, że się mylicie. Że przesadzacie. Mam 172 cm wzrostu a mój partner 160. I nie zmyślam, po co miałabym to robić? Z anonima więc dla żadnej atencji tymbardziej.

Rozstałam się po ośmiu latach związku z dwumetrowym przystojnym partnerem i znalazłam dużo niższego faceta, jesteśmy parą prawie rok. Ujął mnie natychmiast charakterem, dowcipem, uśmiechem. Nie jest atrakcyjny z perspektywy otoczenia, schematów i stereotypów. Mocno grubszy, nie ma fajnego stylu ubierania, a wzrost to już napisałam. Ma dokładnie tyle i nie kłamię bo nie mam w tym celu. Nie chodzi mi o żadne pocieszanie tych którzy się przejmują wzrostem i nie piszę na złość. Tak po prostu jest. Tak się zdarzyło. Kocham go do szaleństwa, od początku była taka chemia że nie mogliśmy wyjść z łóżka po dwa dni.

To prawda, że koleżanki krytykowały mój wybór. Zdarzały się żenujące docinki. Ale kto się tym przejmuje skoro facet jest 100 razy bardziej ciekawy niż wszyscy których spotkałam na mojej drodze? Z nikim nie miałam takiego seksu, a mam już więcej lat niż myślicie. Z nikim nie umiem się tak śmiać do drugiej rano, że aż boli mnie brzuch. Inteligentny żart, ciepły charakter. Dużo by napisało że przegryw manlet. Dużo z was ma takie cechy i uznaje je za skreślające z możliwości posiadania partnerki. Co więcej, on też tak kiedyś myślał. Był nieco zakompleksiony ale szybko przestał :)

Faktem jest że trafiacie na paskudne babsztyle które lecą stereotypami a same nie mają nic do zaoferowania. To smutne i zakorzenione w świadomości tak jak patriarchalne docinki i żenujące reklamy seksualizujące wizerunek kobiet. Nie możecie jednak tworzyć teorii które prowadzą was samych do załamania, bo to co piszecie to po prostu nieprawda. Ja jestem dość ładna. Nie wstawiam zdjęć dla atencji ani komplementów. Piszę jak jest, dużo facetów na mnie leciało od zawsze. Przysięgam wam że mój chłopak urzekł mnie charakterem i tak zostało. Po tym zauroczeniu OSOBOWOŚCIĄ pojawiła się natychmiast chemia i natychmiast poszłam z nim do łóżka. Nie miałam ani momentu zawahania że to ten. Nie bałam się komentarzy i mam to w nosie bo zawsze mówię że koleżanki zmieniłyby zdanie jakbym wypożyczyła mojego na kilka dni :)

Trzymajcie się, niscy faceci. Nie nakręcajcie się bo zaczynacie ignorować te sygnały które przeczą waszym teoriom albo mówicie że to przypadek i żaden dowód. Ja uważam inaczej. Nie zamieniłabym mojego na żadnego innego nawet jakby miał i 150 cm. Jeśli piszę że jest nieatrakcyjny to mam na myśli taką społeczną stereotypową opinię a nie moją. Mi się podoba bo tak po prostu jest i jest to szczere. Powodzenia. Traficie w końcu na taką laskę jak ja dla której wzrost jest totalnie obojętny. Po co macie się starać o atencję julek które gardzą niższymi od siebie? :)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6109bc7d85e619000a2d5cf7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 140
SzklanaBarmanka: Jest bogaty? Informatyk? Jestes od niego zamozniesza? Jestes okolo 30?
Jesctescie rok razem? Poczekaj tak z piec lat i zobaczymy czy zwiazek przetrwa. Seks stanie sie tylko nudnym seksem, zarty juz nie beda takie same, jakis kryzysik i wtedy przyjdzie Chad wzrost 195, zawod lekarz z dobrym humorem.

Let's see shall we?

P.S.: Skad wiem? Wiem z autopsji bo jestem takim chadem 195 tylko ze adwokatem. Jestescie w stanie rzucic
@olaf_wolominski: od dawna rucham pajacu. Nie wiem kogo nazywasz lankletem skoro jestem szerszy spokojnie od 99% facetów z wrodzoną sylwetką w kształcie litery V po ojcu, tym bardziej że od 6 lat trenuję. A ryj mam przeciętny lub nawet powyżej skromnie mówiąc. Starałem tylko przekonać innych przegrywów że wysoki wzrost jak i ruchanie nie gwarantuje wyjścia z przegrywu bo jest to zależne tylko od psychiki, ale nie, ty wiesz lepiej. Lepiej
@RychuiPeja: wzrost to wysokość ciała + khutas i to mają na myśli kobiety, pisząc że facet zaczyna się od 180/185/190... cm. Oczywiście trzeba dodać do tego fakt, że khutas musi mieć minimum 19 cm, inaczej jesteś dickcelem, niezależnie od długości ciała
Ojojo jak ja to przeżyje


@olaf_wolominski: wątpię, inaczej byś się tak nie srał. A tak po za tym wiesz co daje wysoki wzrost? troche większe szanse u kobiet plus to że patrzysz na wszystkich z góry więc lepiej sie czujesz , tak jakbyś kontrolował daną sytuacje a reszta to prawie same minusy bo wszystko jest robione dla niższy osób. Ruchanie? dużo przyjemniejsze od ręki ale też bez fajerwerków, znacznie więcej przyjemności