Wpis z mikrobloga

@mitatuyo: chłopie ja jakoś pół roku temu kupiłem wieśka 3 na gogu za 30zł, ale na moim uwczesnym sprzęcie grałbym w 5 fps. Czułem się wtedy jak Howard Stark, który nagrał Tonemu film, że ogranicza mnie technologia. #!$%@?łem prawie 5.5k na nowego lapka, żeby zachwycać się animacją włosów jak z reklamy head&shoulders i nie żałuje. Mam 70h godzin gry i nie wiem czy nie zbliżam się do końca :( (Dowiedziałem się,
  • Odpowiedz
@stulejan: > tylko mnie nudzi i #!$%@? ta karcianka?
tak, tylko i wyłącznie ciebie ty najbardziej wyjątkowy z wyjątkowych...

Czemu ludzie mają taki problem napisać swoje zdanie, tak jak w tym przypadku, typu "(...) a gwinta nie tknąłem bo mnie nudzi i #!$%@?.", tylko szukają potwierdzenia u innych, kreując się jednocześnie na właśnie takich wyjątkowych przez te #!$%@? pytanie "oh jeju jej czy tylko ja?" (_
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Umenczon: co Ty #!$%@? człowieku wygadujesz w ogóle? XDDD nie zastanawiałeś się, żeby #!$%@?ć głową w blat jak to pisałeś? Przydałoby się frustracie.
  • Odpowiedz
No i oczywiście nie tknąłem Gwinta nawet przez minutę xD


@stulejan: przechodze drugi raz i tez nie potrafie sie w to wciagnac. W ogole nie pasuje mi to klimatu gry. Moze nie rozumiem do konca swiata wieska, ale takie karcianki bardziej kojarza mi sie w pic rel niz z wiedzminem. W RDR potrafilem zarwac nocke na pokerze albo black jacku. Licze ze w Wiesku 4 (o ile powstanie) dodadza jakas alternatywe.
dirtydenier - > No i oczywiście nie tknąłem Gwinta nawet przez minutę xD

@stulejan...

źródło: comment_1628106569Zs6gJPOQiVMyDMjqCNMHoo.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz