Wpis z mikrobloga

@dreammaster: w tej dyscyplinie wlasnie po to losuje sie konia zeby udowodnić ze sie pojedzie na czymkolwiek. Tym samym pani Annika udowodnila ze to nie jest jej mocna strona, niekoniecznie dlatego ze jezdzi zle tylko nie opanowala emocji/obrala zle podejscie do konia/zjadl ja stres itd. Przyczyn moze byc wiele, niemniej jednak na bank nie dali jej jakiegos nieujechanego cudaka, nie na olimpiadzie.

Cala dyscyplina ogolem polega na takich “kawaleryjskich” poddyscyplinach. Jest
@Kressska: no jasne ze czuje, niestety nie moge wideo obejrzec bo w moim kraju zablokoeali ale jesli mowisz ze ryczala cos do konia ktory pokazuje jej faka to podejrzewam ze zjadly ja emocje. Albo sie takie cos przejezdza z kamienna twarza i probuje roznymi metodami dojsc do celu. Placz i szarpanina to nie jedna z tych metod. Nie da sie wygrac na koniu placzac chyba ze to jest ten z tych
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 48
@PaulStanley: nie ma początku filmu, tylko zaczyna się jak ona już płacze i co chwile uderza go batem, koń się cofa cały czas, ona nerwowo próbuje go zmusić do galopu. W końcu się udaje, ale większość przeszkód koń omija, jedną strąca, a przed jedną z nich po prostu się zatrzymuje. Wiem, że się totalnie na tym nie znam, ale nawet z perspektywy laika to zachowanie jeźdźca ma duży wpływ na zwierzę