Wpis z mikrobloga

Znajomy rozbił #huawei P30. Swoje już przeżył, więc kupił nowy telefon ale miał ważne rzeczy na poprzednim telefonie. Średnio chciałby wymieniać ekran za kilka stówek tylko, żeby przegrać rzeczy. Serwis aby odzyskać dane odpada ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czy orientuje się ktoś z Was orientuje się czy do tego gniazda od ekranu pasuje jakikolwiek inny ekran obojętny wymiarowo tylko aby przeklikać pin i wybrać tryb połączenia USB? Może można podpiąć coś innego z używanego telefonu?


#android #telefony
  • 10
@modzelem: Sprawdzone, nie importowało nigdzie pdfów itp.
Google Photos jakieś losowe albumy porobiło z "tematycznymi" zdjęciami ale to też nie wszystkie.

@cecidimus: Z tego co zrozumiałem to dotyk też nie działa więc na ślepo się nie uda
@cecidimus: Wgranie custom recovery nie wiąże się z jakimś wipe'm? Z tego jak odblokowywałem swojego Xiaomi to chyba żeby wgrać cokolwiek musiałem go wyczyścić. Na ekranie nic nie widać - cały czarny.
@Spajkuss słuchaj, to jedyna opcja, kupujesz rozdzielacz usb, żeby dwa urządzenia usb można było naraz do tego Huaweia podłączyć. w jedno usb podłączasz kabel usb-c - hdmi i do telewizora, żeby mieć ekran, w drugie usb-c wpinasz klawiaturę. wpisujesz kod blokady klawiaturą, odłączasz ją, podmieniasz na myszkę, zmieniasz tryb USB i podpinasz do kompa i kopiujesz pliki