Wpis z mikrobloga

@rastaffan: Nie ma się co upierać na konkretny model (zwłaszcza jak kupujesz używkę). Szukaj samochodów z polskich sieci dealerskich (również poleasingowe) i na pewno coś ustrzelisz. Jak nie Q5 to może Mercedes GLC? Albo BMW X3? Może Volvo XC60?
@OrzechowyDzem: Wiem, generalnie na początku bardzo chciałem nowe Volvo V60CC / XC60, ale jak wsiadłem do środka to jakoś mi emocje szybko opadły. Później miało być A4 Allroad / Q5, i po przymiarkach, i przejażdżce stawiam na Q5. Bardzo mi odpowiada to autko, ale jak się skupiłem na szukaniu właściwego to wszystko nagle jest sprzedane, ale ogłoszenia dalej wiszą.... po co Ci handlarze i komisy trzymają auta na otomoto skoro są
@PodniebnyMurzyn: Oczywiście. Import z Niemiec nie umrze. Są komisy, które focusują się na zamówieniach indywidualnych. Ściągają auta premium roczne lub demo, które w Polsce są nieosiągalne. Chociażby Alpina. Nie mówię o autach w niższych cenach (tj. 100k w dół), bo akcyza zabija atrakcyjność cenową jeśli mowa o czymś powyżej 2 litrów.