Wpis z mikrobloga

Dałam sobie (przede wszystkim, bo to nie było łatwe) - i komuś - szansę, i zaczęłam się z kimś spotykać, a typek właśnie mi pisze, że nie może się skupić, bo dostał info, że ex jedzie gdzieś z nowym typem na wakacje (ʘʘ) Pytam się, kiedy się rozstali, a on, że rok temu i że takie info zawsze go uderza ( ) It’s over, wracam do piwnicy xD

#tinder #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 87
  • Odpowiedz
  • 2
@brunetroll089: Już nawet mi się nie chce tego komentować, tak szczerze. Ale dobrze, że wyszło teraz, przynajmniej wiem, że nie warto lokować w nim czasu i żadnych uczuć, bo się nie wyleczył jeszcze.

Już nawet nie pytam, skąd to wie xD
  • Odpowiedz
  • 1
@jogabonito00: Ale to nie wymówka, dlatego usunęłam komentarz.

Normalnie gadamy, nie dostałam kosza i typ sobie dalej planował spotkania.

Pytam się tylko, jak mija dzień i czemu nie może się skupić w pracy i tu taka odpowiedź xD
  • Odpowiedz
@ProResHq: raz się spotkałem z laską, która po 5 minutach mi zaczęła opowiadać że zakończyła 2 związki, bo odezwał się były z którym się rozstała 6 lat temu i wciąż nie może o nim zapomnieć, a wrócić do niego nie chce ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@ProResHq: ehh rozmowy o byłych, znam te uczucie, w moim przypadku jak rozmawiałem z dziewczyną to że właśnie zakończyła związek i jeszcze się nie pozbierała do końca, źle mi z tym było bo nie wiedziałem czy chce znaleźć we mnie pocieszenie czy naprawdę jej się podobam, musiałem niestety się z nią pożegnać
  • Odpowiedz