Wpis z mikrobloga

@Dr_Killjoy: No dośc konkretna różnica jest miedzy czterema garami a dwoma, choćby to, że trzeba wyżej kręcic żeby uzyskać moment oborotowy. Jeśli chodzi o wage to podobnie stoją, pozycja też praktycznie taka sama.
@Dr_Killjoy: Ps. Jak ja zdawałem to roznica byla miedzy nową MT w wordzie a rozklekotaną w szkole jazdy, taka ze tą nową na styk sie robiło ósemke bo była zrywna, miala nowe sprzęgło, linke itd a co dopiero inne moto.
@PancakeV

Ja bym olal temat i szedl do innego wordu. Czy jest jakas roznica no to inny motocykl no to odpowiedz sobie sam. Szkoda siana isc "probowac"


Ale to już jest inny word. W moim wordzie w Krk, terminy na praktykę są już na połowę października.
@dejwis

mialem tak samo, bier sobie jazdy przed samą godziną egzaminu, rozjezdzisz się.


No pozdro, tyle że tydzień przed zaklepanie jazdy przed egzaminem graniczy z cudem, a co dopiero na konkretny model xd
@krytyk1205

@krytyk1205

kurs robiłam na Hondzie na egzaminie dostałam Yamahę zadałam za pierwszym


no to gratulacje Tygrysico Dróg Powiatowych, musisz faktycznie świetnie jeździć, bo jak powszechnie wiadomo - wyśmienitego kierowcę można poznać po tym że uświadamia o swoich umiejętnościach anonów z internetu którzy wcale o to nie pytali
@Dr_Killjoy: jak poszedłem na egzamin na inny motocykl niż miałem na kursie to oczywiście #!$%@?. Po gadce z egzaminatorem powiedział mi że chyba mnie #!$%@?ło żeby egzamin zdawać na motocyklu który pierwszy raz w życiu widzisz i że nawet oni jak zdają wewnętrzne na nowy sprzęt to co najmniej godzinę pół muszą się najpierw rozjezdzic żeby poznać chociaż geometrię, rozkład mas i charakterystykę silnika. Więc ogólnie nie polecam, bez godzinki -
@Dr_Killjoy: Ja mialem tak samo. Na kursie latalem glownie MTkiem, bo mi sie lepiej jezdzilo aczkolwiek XJta tez ze 2h przelatalem na placu i koniec koncow tez na niej zdawalem ze skutkiem pozytywnym. Roznica jest glownie w predkosci na jalowych obrotach. MTek jest o okolo 3km/h szybszy. Robi to taka roznice, ze przy slalomie wolnym i 8 na Mteku musisz sie bardziej skladac. Rowniez reakcja na gaz jest bardziej energiczna. XJta