Wpis z mikrobloga

@PABLO__ESCOBAR: najbardziej #!$%@?ł mnie wpis o tej "najelitarniejszej formacji w Polsce" XDDD, sami komandosi tam idą

A prawda jest taka, że bez pleców takiego #!$%@? się dostaniesz. Czterch moich znajomych próbowało to tylko jednemu się udało i to temu, który był kaleką (całe liceum na zwolnieniu z WF, bo plecy chore). Z pozostałej trójki jeden w końcu trafił do policji, a jeden do straży pożarnej.
@PABLO__ESCOBAR: koleś, ja wiem, że sobie ze mną w kulki lecisz ale jak mam do wybóru odebrać to jako chamstwo albo głupotę to zawsze wybieram opcje numer 2.

Powiedzmy sobie szczerze, tuzem intelektu i tak raczej nie jesteś sądząc po twojej odpowiedzi z tagiem xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PABLO__ESCOBAR nieudacznicy którzy mając broń palną, psy, helikoptery, quady i termowizje jedyne co mogą zrobić nielegalnym zielonym ludzikom chodzącym po granicy w tą i spowrotem to mogą tylko pomachać paluszkiem i kazać #!$%@?ć?


XD przecież to ośmieszanie tego kraju

@Sprus: ty to byś tam wszystkich rozłożył na łopatki razem z żołnierzami białoruskimi albo wystrzelał jak Rambo ( ͡° ͜ʖ ͡°) 2/10 bo odpisałem
@Zwardi że powinni bronić granicy i nie potrzebna im broń skoro jej nie używają gdy ktoś hordami granice przechodzi? Jasne w każdej chwili
@PABLO__ESCOBAR: dawaj dalej, zawsze mi mówili, że iestem mistrzem komedii ale nie wiedziałem, że aż takie reakcje wywyołuję.

Fakt faktem, chciałem ciebie obrazić ale też nie jestem specjalnie zdziwiony, że to fo ciebie nie dotarło xd