Wpis z mikrobloga

To jak piramidalne bzdury mogą konserwy wykopywać, nie mieści mi się w głowie xD.

https://www.wykop.pl/link/6249215

Jaki kuźma lincz xDDDD?

https://plejada.pl/newsy/zespol-weselny-odwolal-wystep-w-klubie-lgbt-lider-mowi-ze-tak-kazal-bog/xxxgvs9

Sytuacja była taka: zespół miesiąc wcześniej umówił się, że zagra na tej imprezie. Doskonale wiedząc od samego początku gdzie, i w jakich okolicznościach. W ostatniej chwili po chamsku wszystko odwołał, zostawiając organizatorów na lodzie, bo, cytuję:

Jestem chrześcijaninem i oddałem życie Jezusowi. Zagranie tej imprezy wprost kłóciłoby z moimi wartościami. Jeszcze raz przepraszam, że tak późno, ale w ten weekend dopiero Pan mi pokazał, że nie mogę tego zrobić. Wierzę, że znajdziesz zastępstwo


Gdy organizator chciał się zapytać o szczegóły, facet z zespołu już kompletnie odleciał, zaczął obrażać osoby homo, dawać cytaty z Biblii, mówić coś o ich śmierci itd.

Więc organizator upublicznił treść rozmowy, dając pod nią sarkastyczny komentarz o ukazaniu się Jezusa we śnie.

Jakie to było kłamstwo, skoro w tym samym wpisie była oryginalna wiadomość od gościa z zespołu? Przecież nawet skończony debil domyśli się tak ewidentnego sarkazmu, skoro oryginalną treść ma przed nosem. A konserwy nie xD.

No a teraz postawcie się w miejscu organizatorów. Organizujecie wesele. Zespół zgadza się z dużym wyprzedzeniem, wiedząc o wszystkich szczegółach. Nagle w ostatniej chwili wszystko odwołuje, bo "ukazał mu się Pan". A potem pisze, że np. bo panna młoda nie jest dziewicą, a za to Pismo Święte przewiduje śmierć (co jest faktem - jestem ciekaw ile razy ten zespół odmówił w takim przypadku).

Publikujecie zatem to na waszym fb, żeby wytłumaczyć sprawę zdziwionym gościom, dodając sarkastyczny komentarz.

A goście, zdziwieni poziomem chamstwa i mentalnego obłąkania, zostawiają kilka nieprzychylnych zespołowi komentarzy.

Co robią konserwy? Hurr durr, zlinczowano zespół nieprzychylnymi komentarzami na fb!

Szkoda było na was cokolwiek.

#zalesie #lgbt #bekazprawakow #bekazkatoli #neuropa
  • 4