Wpis z mikrobloga

Mircy taka sytuacja:
Dojeżdżałem do świateł, ruch na moim.pasie zaczął się tamować więc zmieniłem pas na lewy.
Miałem miejsce i spokojnie się zmieściłem.
Przyznaje ze wjechałem na skrzyżowanie na pomarańczowym z zamiarem przejechania, natomiast ruch na skrzyżowaniu zwolnił więc zatrzymałem się za pasami ale przed skrzyżowaniem (nie hamowałem ostro nawet, bez pisków itd.)
Po chwili wjechała mi w dupę dziewczyna vw golf.
Ona już po piskach..
Przyjechała policja i orzekła moją wine poniewaz wjechalem na skrzyżowanie (czyli za pasy nie upewniając się ze będę w stanie je przejechać.) dziewczyna powiedziała policji że się wcisnąłem jej na siłę chociaż ja tak nie uważam. Jak oceniacie sytuację? Dostałem 450zl mandatu i znizki z oc poszły.
Dodam że przed przyjazdem policji powiedziała, że gdyby nie ja to by przejechała na tym czerwonym bo taki miała zamiar. Sam nie wiem co o tym myśleć
#motoryzacja #wypadek #oc
  • 29
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@japukamtywchodzisz: To jeszcze dodam, bo widzę, że zmieniłeś wpis: no niestety policji łatwiej wystawić mandat i zwykle do tego będą dążyć, sprawa zamknięta i temat z głowy. A tak dochodzą dodatkowe przesłuchania, sądy, papierokologia. Warto mieć to na uwadze, że będą się starali przekonać do mandatu, dla swojego spokoju.
  • Odpowiedz
@japukamtywchodzisz: czyli #!$%@? sobie zachowując według niej bezpieczna odleglosc, nagle ta jej odległość została skrócona o 7-10m.
Przywrócenie w płynny sposob bezpieczniej odległości zajęło by chwile ale jej nie miała
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@japukamtywchodzisz: @chopak:
Dokładnie tak samo mi się wydaję. Jeśli zatrzymałeś się za światłami ale przed liniami to na skrzyżowanie nie wyjechałeś. Jakby światła nie działały i byłaby taka sama sytuacja to co? Też Twoja wina? - nie sądzę. Niestety raczej już po ptokoch skoro przyjąles mandat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz