Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dzisiaj dodam #zalesie którego się nie spodziewałem dodać. Szukam znajomych...

33 lata na karku, żona, dziecko. Ze znajomymi nigdy nie było problemu. Zawsze ktoś był żeby się spotkać, wypic piwko, pogadać. Ale przyjaciół prawdziwych raczej brakowało.

Sytuacja pogorszyła się razem z narodzinami dziecka. Pierwsze w towarzystwie i jakoś tak inni się oddalili. Nie żeby im to przeszkadzało. Raczej nie rozumieli ze format spotkań czy czas spotkań dla nas trochę się musiał zmienić. Wciąż udaje się złapać ale co raz rzadziej co jest zrozumiałe i nie mam do nich żalu. Ale niestety oni nie planują zmoany stylu życia (imprezy, używki, życie z dnia na dzień) więc z czasem będzie co raz ciężej.

Powiem szczerze że nie wiem gdzie w tym wieku szukać znajomych a chciałbym trochę zmienić towarzystwo na bardziej dzieciate z którymi spotkać się na wieczór już o 17 to nie będzie nic dziwnego. Ja pracuje zdalnie, żona z ludźmi 45plus więc tu się nie uda.

Więc moje pytanie, może żałosne może nie, brzmi - gdzie szukać kolegów i koleżanek w nie młodym wieku :p

#pytanie #kiciochpyta #rodzina #znajomi #stosunki #przyjaciele

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61326fb66ffb19000ae1b7d5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania My za to mamy nieco na odwrót. Małżeństwo od 2 lat bez dzieci i dzieciaci znajomi jakoś nie chcą się spotykać. Sąsiedzi też spoko spoko, cześć cześć ale przyjść w odwiedziny nie chcą i wyraźnie jest to spowodowane że nie mamy dzieci
SamotnyWarchlak: Jeśli chcesz szukać porządnych znajomych, to idź wyłącznie kluczem wspólnych zainteresowań, pasji czy branży. Dobrze by też było, by nie dzieliła was przepaść budżetów, bo to w burakach potrafi budzić zawiść, a w praktyce często utrudnia wspólne przedsięwzięcia. Podobny styl życia i gusta też nie przeszkadzają.

Zaakceptował: LeVentLeCri