Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Używa ktoś z was stolika do łóżka pod laptopa?
Wygodne to jest np. do prostych gierek?
Myślę, żeby sobie kupić, ale nie wiem czy się sprawdzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chodzi mi o to, że będę siedzieć oparta o poduszkę przy ścianie, nogi będą leżeć wzdłuż łóżka, stolik będzie nad nimi, a na nim laptop, nie wiem jak to opisać ¯\_(ツ)_/¯
Do tej pory trzymałam lapka po prostu na udach, ale nie jest to za wygodne, do tego jest gorąco
Myślałam o czymś takim jak na zdjęciu
#komputery #pytanie #pytaniedoeksperta #gry #niewiemjaktootagowac #meble
BlackPinguin - Używa ktoś z was stolika do łóżka pod laptopa? 
Wygodne to jest np. do...

źródło: comment_1630939324qyFx9c7krHOiqmZ0gg9SHs.jpg

Pobierz
  • 12
@BlackPinguin: Ja swego czasu (czasy studenckie) używałam w sumie codziennie i byłam zadowolona. Szczególnie, że można go wykorzystać nie tylko do laptopa, ale również jak chcemy np. odrobić jakieś zadania pisemne itp. A co do gier, to takie niewymagające większego używania myszki, to jak najbardziej jest ok.
@BlackPinguin: Do mnie to nie przemawia. Różnica między tym bez nóżek, a trzymaniem laptopa bezpośrednio na nogach tylko taka, że aż tak Cię nie grzeje i laptop, też jakby nie było, ma trochę lepszą cyrkulację. Ale to już kwestia indywidualna. Ja używałam po 2-4 godziny dziennie. Bywały dni, że faktycznie kręgosłup trochę bolał, ale na krześle od dłuższego siedzenia też boli. Jeżeli używasz zazwyczaj laptopa siedząc na łóżku to polecam spróbować