Wpis z mikrobloga

@YEPs: od paru lat przesiadłem się na iphone, co roku staram się kupować nowsze modele. Pare dni temu, upadł mi ip12, rozwalilem sobie ekran bo spadł na kamienie, więc zamiast wymieniać planuje kupić 13, która niedługo się pojawi, ale nie o tym sęk w tym ,że BEZ TELEFONU nie mogę funkcjonować, więc wyciągnałem z szuflady jedynego który ma stan jak nowy, czyli iphone 6s, nie różni się niczym w funkcjonowaniu od
@LordWiadro: jeśli przyjmiemy pułap 1500-2000 zł za które można kupić iphone SE, czy XR zdecydowanie lepszym wyborem będzie iphone, ja porównywałem do jakiegoś samsunga galaxy chyba note 9 czy coś, gdzie ilość programów była podobna, a praca na telefonie była tragiczna, od odczytywania mailów przez szybkie przeskakiwanie pomiędzy oknami, aplikacjami, czy robieniem zdjęć i w sekunde wrzucania ich gdzies, w iphone nie ma mowy o czymś takim. I NAJWAŻNIEJSZY FAKT KOLEGO,
@kujawiakkolo30stki: dokładnie tak, ciężko będzie komuś cokolwiek wyjaśnić dopóki sam nie porówna dwóch systemów, KRYTYKUJĄCY IOS najczęsciej nie mieli nawet styczności z ios, więc jak tu być obiektywnym? powodzonka @LordWiadro: a tobie kolego nie mniej jednak niezależnie od zdania, życze by Ci się telefon nie scinał i polecam w przyszłości chociaż przetestować ios, na pewno nie wrócisz do andro ;P