Wpis z mikrobloga

@YEPs: jak nie potrafisz używać telefonu to każdy Ci się będzie zacinał. Pewnie 30 kart w tle, na przeglądarce kolejne 30 i wszystkie możliwe powiadomienia z onet Interia, wp itd włączone. Sam mam redmi note 7 4gb i nie ma problemu. Kup coś z co najmniej 6gb ram albo zainwestuje na przyszłość w 8 ram i będzie telefon na lata.
@lalabomba iPhone se można wziąć jedynie jak chcę się korzystać z ekosystemu Apple. W tej cenie praktycznie każdy Android jest lepszy, ekran 16:9 się nie nadaje do dzisiejszych multimediów i ta śmieszna bateria.
@YEPs: Powiem tak, skoro nie umiesz korzystać z telefonu i zrobić podstawowej, powtarza, podstawowej rzeczy jak wgranie custom ROM, to Zostaje tylko Google Pixel albo jakaś Xperia, gdyż one mają w miarę czysty system. Bierz coś co ma 6 GB RAM minimum. gsmarena - szukajka
Czy pixel 4a będzie dobrym wyborem? Czy w tej cenie lepiej wybrać coś innego?


@YEPs: posiadam go już pół roku, ani razu nie zaciął, nie zamulił i do tego super zdjęcia robi i jest mały(jak na obecne standardy) jak masz jakieś pytania dawaj śmiało.
Tylko szukaj wersji bez 5G jest podobno średnia
@YEPs: Mam pixela 3a prawie dwa lata. Wcześniej raczje nic porządnego nie miałem. Bardzo ale to bardzo lubię ten telefon. Nie zacina się i chodzi płynnie (porównując z iPhonem XR jest trochę gorzej). Ale wiadomo. Zdjęcia robi przecudowne, do tego astrofotografia miód. Dziewczyna kupiła jakieś dwa/trzy miesiące temu 4a 5G (ma lepsze podzespoły od 4a) i ten telefon jest genialny. Z tym że dawała w sklepie Googla chyba coś oo 1700-1800
Pobierz MsCzeslaw - @YEPs: Mam pixela 3a prawie dwa lata. Wcześniej raczje nic porządnego nie...
źródło: comment_1631112367FsrcJKa0RVFyBEwOxMokjI.jpg
@soundboy: ekran dla mnie idealny, mały telefon zajmuje mało miejsca a a bateria też długo trzyma i szybko się ładuje. Mam też tablet samsunga z androidem dla dzieci, ios o wiele stabilniej chodzi.
@LasProteinasNoTienenCojones: Dane owszem stare (najnowsze są z 2018, acz bez zmian)
Rozumiem, że twoje dane, że coś się nagle zmieniło, są od sąsiadki zięcia? Można źródło? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Od razu też dodam, że android w praktycznych testach porównawczych (otwieranie apek, a nie benchmarki) jest szybszy od ios (mimo teoretycznie szybszego chipa w Apple, średni czas otwarcia apek jest u jabłkowych dłuższy nawet przy pierwszym otwarciu
@YEPs:
Kup 7 szt. Xperia XA2 na allegro. Kupiłem ostatnio za dwie stówy i... to najlepszy smartfon jaki miałem dotychczas. Działa elegancko, bez udziwnień w stylu MIUI czy innych nakładek. Do tego zdjęcia robi zacne.
Jest sto razy lepszy niż Redmi 9C, którego miałem wcześniej. Zresztą, miałem już 2 Xiaomi i nigdy więcej.