Wpis z mikrobloga

Klasyczna sytuacja- upośledzona typiara z którą chodziłam do gimbazy zrobiła sobie dziecko, które tez jest upośledzone i już ruszyła zbiórka na zrzutka.pl bo ona oczywiście nie ma siana na rehabilitacje i opiekę a dziecko prawdopodobnie nigdy nie będzie zdolne do normalnego życia. Dodam, że matka podobnie. Oczywiście dziecko z jakimś patusem alkusem. Jak mnie takie coś wku*wia. #childfree #patologiazewsi #antynatalizm
  • 131
@Official: > Ludzie nie ogarniają jak działa dziedziczenie. Należałoby się przymusowe szkolenie.

Takie szkolenie nazywa się lekcja biologii, temat zajęć: dziedziczenie i genetyka. No ale przecież wiadomo, że hurr na #!$%@? komu biologia to nie jest przydatne w normalnym życiu, nigdy do niczego mi sie nie przyda, szkoła powinna tylko uczyć praktycznych umiejętności jak założyć firmę i rozliczać podatki, a tak w ogóle to jestem humanistą więc biologia mi nie potrzebna
No nie, to tak nie działa. Zeby był potencjalnym kolejnym Lewandowskim musiałby być dzieckiem Lewego.


@Official: ale mnie rozbawiłeś, weź może się zastosuj do swoich słów:

Ludzie nie ogarniają jak działa dziedziczenie. Należałoby się przymusowe szkolenie.


Polecam też poczytać o ewolucji, mutacjach i innych takich. Gdyby było tak jak mówisz to ludzki umysł by nie urósł do obecnych rozmiarów i dalej biegalibyśmy z krzemiennymi włóczniami za mamutami.

Dodając w temacie -