Wpis z mikrobloga

Klasyczna sytuacja- upośledzona typiara z którą chodziłam do gimbazy zrobiła sobie dziecko, które tez jest upośledzone i już ruszyła zbiórka na zrzutka.pl bo ona oczywiście nie ma siana na rehabilitacje i opiekę a dziecko prawdopodobnie nigdy nie będzie zdolne do normalnego życia. Dodam, że matka podobnie. Oczywiście dziecko z jakimś patusem alkusem. Jak mnie takie coś wku*wia. #childfree #patologiazewsi #antynatalizm
  • 131
@Zabojcza_Rozowa Napisalas 7 wpisow, w kazdym jakas pseudointeligentna odpowiedz, zamiast napisac mi wprost gdzie sie mylę. Jesli cudza trudna sytuacje opisujesz sformulowaniami - "typiara", "patologiazewsi", "antynatalizm", "w ogole nie mysla", a potem stwiedzasz, ze to jest dziwne, ze wywnioskowalam, ze przyjaciolkami to wy nie byłyście, to wybacz ale to nie ja musze popracowac nad czytaniem ze zrozumieniem. Swoja drogą, jesli do ukochanej osoby mowisz per typie, to samo w sobie jest patusiarskie,
@Sprus: Nie, nie możesz być dzieckiem po 30. Dzieckiem się jest do 18 r życia po 18 r życia stajesz się pełnoprawnym, dorosłym obywatelem RP, więc albo jesteś dzieckiem, albo jesteś dorosłym chłopem po 30. Wybierz jedno