Aktywne Wpisy

Polska5Ever +92
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

lord-nihilus +100
Angielska Julka przyzwyczajona do życia w bezpiecznej bańce stworzonej przez simpy i kukoldy pierwszy raz została skonfrontowana z rzeczywistością, całości zwieńczona wymownym, spektakularnym napadem paniki. W takiej samej bańce żyją wszystkie baby w kukoldystanach.
#blackpill #kukoldystan
#blackpill #kukoldystan






Kilka słów co do sosów dla osób które jeszcze mnie nie znają, sosy z ostrych papryk produkuje od około 7 lat, w zeszłym roku postanowiłem wyjść do ludzi organizując rozdajo, którego zainteresowanie mocno mnie zaskoczyło, postanowiłem że 'brnę w to ( ͡° ͜ʖ ͡°)'. W swoich sosach staram się używać produktów z własnego ogródka, chilli obowiązkowo (przeważnie mam wysiane około 12 odmian, około 100-150 krzaków o różnej ostrości od praktycznie 0 SHU do nawet 2,5mln SHU (skala scoville'a), marchew, cebula zioła oraz to co się uda wyhodować zachowując wysoką jakość
Na pierwszy rzut poszedł sos który nazwałem HOT PEACHES, którego charakteryzuje słodkawo-owocowy smak oraz mocny aromat papryki - SKŁAD: przecier pomidorowy, cebula, marchew, imbir, czosnek, sól, pieprz, ocet jabłkowy, ocet, sos sojowy, cukier, cayene, tymianek, oregano, bazylia, mix CHILLI odmiany: 7 Pot Primo Brown, Aji Challuaruro Amarillo, Douglah Billyboy, Elephant, Kitchen Pepper Peach, Pimenta da Neyde, Santa Rosa Blanco, Trinidad Scorpion Moruga Yellow, Anaheim, Cyklon, Paliviec.
Kolejnym sosem który uwarzyłem w dniu wczorajszym to SMOKEY, który charakteryzuje się dymnym aromatem i sporą ostrością - SKŁAD: przecier pomidorowy, cebula, marchew, czosnek, sól, pieprz, ocet balsamiczny, sok z aroni, papryka wędzona, chilli suszone SUPER HOT, mix CHILLI odmiany: 7 Pot Primo Brown, Aji Challuaruro Amarillo, Douglah Billyboy, Elephant, Kitchen Pepper Peach, Pimenta da Neyde, Santa Rosa Blanco, Trinidad Scorpion Moruga Yellow, Anaheim, Cyklon, Paliviec.
Osoby które nie chcą czekać do rozdajo zapraszam na priv, duża ilość HOT PECHAES oraz SMOKEY (cena została ustalona na podstawie uwag innych użytkowników mirkobloga)
Jeśli post osiągnie 1000 plusów, zorganizuję coś wypasionego na kolejne #rozdajo
#chilli #chillizercy #chillihead #ostrezarcie #ostresosy #gotowanie #kulinaria #chili #chilijem #chillicontent #sos #sosostry #papryka
źródło: comment_1631383983Edw5WBrboHGA1nD7ZRuv4M.jpg
PobierzGeneralnie siła tych sosów była tak wielka, że jak stały w słoikach w lodówce to lody śmietankowe algidy z zamrażarki nabierały ostrości!
Jeśli ktoś myśli, że lubi ostre sosy to polecam z całego serca zweryfikować swoje preferencje zamawiając co nieco od tegoż producenta ognistego.
Post lajkuje ale w losowaniu nie
Inaczej kremik na odparzenia mało da xD
@el3m: where brzoskwinie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)