Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1343
Zwróćcie uwagę jak dużo międzynarodowych form płatności akceptuje prawie każdy polski sklep, tutaj na przykładzie losowego kebaba. Jest to miła odmiana od potężnych Niemiec, gdzie jeszcze do niedawna płatności zbliżeniowe były czarną magią, a weryfikacja pinem zamiast podpisu fanaberią millenialsów.

#polska #niemcy #oswiadczenie #takaprawda #niepopularnaopinia #bankowosc #blik
Pobierz Rabe - Zwróćcie uwagę jak dużo międzynarodowych form płatności akceptuje prawie każdy...
źródło: comment_1631386094KvfbPrdX24cqi5HPey739K.jpg
  • 122
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rabe: polska to wdzięczny rynek do testowania. Względnie duży, pozytywnie podchodzący do nowinek, po komunistycznym zacofaniu. A nawet jak coś #!$%@?, to bankowi nic nie zrobią.
Ale wiesz ze jeszcze jakieś pare lat temu w biedrze nie można było zapłacić żadna karta. Tylko cash


@naimad77: Dokładnie w 2014 roku, z punktu widzenia rozwoju technologii mobilnych szmat czasu.

Jak tam kierowniku, a od ilu lat te karty w PL w ogóle są? A przelewy dochodzą w 1 czy 2 sekundy? Ale jak to 1 dzień roboczy? Ale jak to po weekendzie? xD


@Saeglopur: Wiem, że może to
jaki tam mata internet u Helmuta bo tu na wsiach masz do wyboru od 300 Mb/s do 1 Gb ( ͡° ʖ̯ ͡°)?


@bolsonn: ten 1gb to 10mb a te 300mb/s o ktorych piszesz to 3mb. W polsce na rzecz reklamy zeby wciskać idiotom super szybki internet uzywają innych przeliczników. Nie istnieje zadne 1gb no chyba ze mowisz o limicie danych, w takim razie masz racje. Moze
@deptacz_gnoju: Spoko te ubezpieczenia ale trzeba dużo podróżować w ciągu roku żeby to się zwróciło. Cashback żart XD niby zawsze coś, ale w USA karty dają 2% często przy 0 opłaty rocznej. Nie wiem z czego to wynika ze w Europie jest taka bieda z tym
@Rabe: Ja tylko dodam że w całej nienawiści do komunistycznego chlewu mamy najnowocześniejszy system bankowy w ełropie - mieszkałem w większości krajów i żodyn nawet nie jest blisko. Holandia nawet nie ma apek po angielsku a na islandi musisz kilka dni tłumaczyć po co przelewasz pieniądze do polski i podobne kwiatki jak trzy dni wypłacania po pare funtów na czynsz bo obsrane limity w uk
@deptacz_gnoju: @szwedes: nie zwróci się, kolega nie wspomina, że ubezpieczenia revolut mają wkład własny i wszystko do 400 zł pokryjesz sam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Już nie wspominając, że wszystko musisz pokryć z własnej kieszeni i czekać na zwrot na revolut. Płacąc mniej u normalnego ubezpieczyciela nie masz udziału własnego i sami ci zarezerwują leczenie i opłacą.

Co do wymiany walut revo od dawna ma słabe