Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1343
Zwróćcie uwagę jak dużo międzynarodowych form płatności akceptuje prawie każdy polski sklep, tutaj na przykładzie losowego kebaba. Jest to miła odmiana od potężnych Niemiec, gdzie jeszcze do niedawna płatności zbliżeniowe były czarną magią, a weryfikacja pinem zamiast podpisu fanaberią millenialsów.

#polska #niemcy #oswiadczenie #takaprawda #niepopularnaopinia #bankowosc #blik
Rabe - Zwróćcie uwagę jak dużo międzynarodowych form płatności akceptuje prawie każdy...

źródło: comment_1631386094KvfbPrdX24cqi5HPey739K.jpg

Pobierz
  • 122
  • Odpowiedz
@Nodd: Apple Pay to co innego niż Apple Wallet, w sklepie stacjonarnym płaci się przez Wallet i nawet nie trzeba wtedy wpisywać pinu niezależnie od kwoty, klika się dwukrotnie przycisk boczny w telefonie lub zegarku i przykłada do terminalu, jest to jeden z najbardziej wygodnych ficzerów z jakimi miałem do czynienia
  • Odpowiedz
To tylko głupota Polaków, że wolą mieć kasę tylko w formie wirtualnej.


@qLA: od kilku lat zawszę noszę w portfelu 200 zł na wypadek gdyby bankowość elektroniczna nie działała. I wiesz co, ani razu nie byłem zmuszony z tej kasy korzystać.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Po pięciu latach życia w Niemczech mogę tylko potwierdzić, bankowość i telefonie komórkową mamy lata świetlne rozwinięte w przód niż Niemcy
  • Odpowiedz