Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1343
Zwróćcie uwagę jak dużo międzynarodowych form płatności akceptuje prawie każdy polski sklep, tutaj na przykładzie losowego kebaba. Jest to miła odmiana od potężnych Niemiec, gdzie jeszcze do niedawna płatności zbliżeniowe były czarną magią, a weryfikacja pinem zamiast podpisu fanaberią millenialsów.

#polska #niemcy #oswiadczenie #takaprawda #niepopularnaopinia #bankowosc #blik
Rabe - Zwróćcie uwagę jak dużo międzynarodowych form płatności akceptuje prawie każdy...

źródło: comment_1631386094KvfbPrdX24cqi5HPey739K.jpg

Pobierz
  • 122
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@qLA: tak, bo pieniądze w aplikacji są bezpieczniejsze niż twój cash w skarpecie Polaku zachwycony gotówka która jest takim samym wirtualnym bytem bo kreowanym przez państwo
  • Odpowiedz
Ale popękały tutaj dupy, że jednak Polska jest do przodu na pewnych płaszczyznach niż niektóre kraje europejskie xD
Jak to tak, że wolaki mogo być lepsze!? hurr durr

Ja rozumiem, że narracja na wykopie jest taka, że Polskę krytykujemy i konstruktywna krytyka jest jak najbardziej potrzebna. Negatywne zjawiska trzeba piętnować i krytykować, ale takie usilne plucie na Polskę, bo Mati my Polski to w ogóle nie lubimy to już jawna OJKOFOBIA.
Przeciwnym
  • Odpowiedz
ten 1gb to 10mb a te 300mb/s o ktorych piszesz to 3mb. W polsce na rzecz reklamy zeby wciskać idiotom super szybki internet uzywają innych przeliczników. Nie istnieje zadne 1gb no chyba ze mowisz o limicie danych, w takim razie masz racje. Moze byc tak ze masz 300mb do sciagniecia albo 1 gb


@woligater123: Niby słyszysz, że gdzieś w kościele dzwonią, ale nie wiesz w którym więc nasikałeś na ten, który
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@qLA: no ale ty nie rozumiesz, że twoja gotówka w skarpecie nie jest bardziej bezpieczna niż pieniądze zabezpieczone najlepszymi rozwiązaniami na świecie?

Z A C H O D N I E podejście xD
  • Odpowiedz
@flumpy_bread:
Oczywiście, że jest, jest moja i poza kradzieżą lub całkowitym upadkiem wartości waluty bezpiecznie sobie u mnie leży, nie narażona na systemy bankowo-finansowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Myślę, że się nie zrozumiemy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@1964: W ah też nie zapłacisz kartą. A to duża sieć w Holandii. A niektóre sklepu akceptują tylko karty wybrane. Mam Vise i też wolę mieć zawsze gotówkę przy sobie żeby nie wracać z pełnym koszem od kasy jak #!$%@? i odkładać wszystko na półki
  • Odpowiedz
@Rabe: po prostu Niemcy to poważni ludzie, którzy znają wartość pieniądza który wypracowali oraz wiedzą że prawo do prywatności to jedno z podstawowych praw, a zakompleksione polaczki muszą nadskakiwać panu goldsteinowi i jego pomysłom, bo inaczej będą zacofanym średniowieczem płacąc jakimiś monetami i papierkami, polak bez smyczy nie może po prostu żyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

no i skoro tak chwalicie płatności bezgotówkowe, to może mi jeszcze
  • Odpowiedz
Kiedyś o tym czytałem i to daje duzi do myślenia i "wiele mówi o naszym społeczeństwie". Niemcy w porównaniu do PL mają bardzo ograniczone technologie płatności,ale za to o niebo lepiej rozwinięty rynek instrumentów finansowych służących do oszczędzania. Po prostu gupi Polaczek co zarobi,to wyda, Niemiec odłoży, wpłaci to tu to tam, nie ma dla niego znaczenia,czy zapłaci blokiem, telefonem, czy dupą.
  • Odpowiedz
@studentskyyy: a co tu ma się zwracać? Pońćset za konto rocznie to jest mniej niż 0,25% przychodów trafiających na te konto. Ubezpieczenie i inne szmelcr
to gratis, a i lepsze ubezpieczenie mam w ramach innych produktów finansowych.
  • Odpowiedz
  • 0
@Rabe: Tyle cywilizowanych form płatności, nawet apple pay jest a polak robak i tak blikiem będzie płacił xD


@Kalwi Bo blik jest najlepszy z tych wszystkich form płatność. Nie dość, że bezpieczny bo nigdzie nie zostawiasz danych karty i musisz potwierdzić płatność w aplikacji. To jeszcze szybki i wygodny. Tzn ja mówię z perspektywy płatności w sieci. W sklepie stacjonarnym nigdy blikiem nie płaciłem.
  • Odpowiedz