Wpis z mikrobloga

  • 1
@dzana a ja się nie zgodzę, wujek kupił z 3msc temu tę zabawkę. O ile co chwilę chwalą jakie to super bułeczki czy inne spaghetti, tak kilka razy im się wyrwało przy rozmowach, że tyle kasy to nie jest warte i drugi raz by nie kupili. Także podejrzewam, ze znajomym pewnie się chwała jakie to super i fajne rzeczy robi ale najbliżsi wiedzą, że to nie jest jednak idealne.
  • Odpowiedz
@pjoooter: ja się przyznaje, nabrałam się na tę stronkę, bo widziałam że moja wychowawczyni z technikum też coś tam skomentowała, a to jest mega ogarnięta kobieta więc uznałam że czemu nie. Trochę mnie jednak ruszyło i poszperałam w necie czy to nie fejk i #!$%@? te wszystkie polubienia jeszcze tego samego dnia XD
  • Odpowiedz
@pjoooter: Ja mam i uważam, że sprzęt przepłacony ale jeśli chodzi o funkcje, to bardzo spoko. Bardzo rzadko używam ale zrobię wiele rzeczy które musiałbym zrobić w każdym pojedynczym sprzęcie. Samo się myje (no chyba, że jest to ciasto wtedy trzeba rozebrać elementy i ręcznie doczyścić). Widziałem podobne sprzęty ale nie podobały mi się bo zazwyczaj nie mają dotykowego ekranu. Rozumiem hejt na marketing ale nie nazwałbym tego typowym MLMem. W
  • Odpowiedz
Nie będę wszystkim odpowiadał ani bez sensu oznaczał. W poście bardziej chodzi mi o konkurs, nie samo urządzenie...które sama może sobie zakupię z powodu braku czasu na gotowanie czegokolwiek a przede wszystkim na brak umiejętności xD
Ale jak i po komentarzach tak i po swoich znajomych widzę, że lepiej lidlomixa za 1/3 ceny thermomixa kupić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nawet znajomi którzy mają thermomixa to jak jacyś sekciarze
  • Odpowiedz