Wpis z mikrobloga

Gdzie w #krakow można sie spotkać na pierwszą randke?
Ona jest z Krakowa, ja nie jestem i nie znam miejscowek, a to pewnie mnie wypada gdzieś zapraszać, wiec potrzebuje pomocy

Dodam ze nie jestem zbyt kasiasty, wiec jakieś ekskluzywne restauracje raczej odpadaja
Na pierwszą mysl przyszla mi ta restauracja koło wisły z fajnym widokiem na wawel (jakiś niepozorny budynek na wysokim piętrze, ale nie pamietam gdzie dokladnie)
Raz tam bylem chyba 2 lata temu, drinki z tych tanczych mileli po 10zł o ile dobrze pamietam, wiec moze tragedii nie ma, ale moglo sie cos zmienić

#podrywajzwykopem #tinder
  • 68
  • Odpowiedz
@mayimbe @caramilla @metalfacee @little_muffin @KromkaMistrz @BrockLanders @derylio1 @Flegamin1665338085 @Ogniwo_Paliwowe @historiofil @mayimbe @Nubzor @wetorek2 @little_muffin

Kurde, jestem załamany. Wczoraj mialem drugie spotkanie z tindera i znowu wielki zawód. Ja ją polubiłem, a ona mnie najwidoczniej nie. Zobaczylem teraz ze nie mam jej juz na tinderze, a na fb odczytala ale nie odpisala mi na wiadomość z 17 godziny

Najgorsze jest to, ze znowu nie wiem co jest nie tak i nie wiem co
  • Odpowiedz
@lastro: no możesz tak napisać - czy Ci odpisze to nie wiadomo. Ja bym nie miała nic przeciwko, ale nikt nie chce być bezpośrednio niemiły, więc czy laska Ci szczerze odpisze co jej nie pasowało to nie wiadomo.
Mam np. koleżankę, ładna dziewczyna i w ogóle, ale ma np. coś takiego, że strasznie szybko i nerwowo mówi, nikt jej tego nie mówi wprost, ale za jej plecami ludzie sobie robią z
  • Odpowiedz
@lastro: To była ta, do której przyjechałeś do Krakowa? Drugi raz ta sama czy druga nowa? Pewnie, że możesz poprosić ją o feedback. Ja zawsze pisałam szczerze, gdy ktoś prosił. Napisz może jakoś grzecznie, np.: Cześć Aniu, czuję, że Ci się nie spodobałem wystarczająco, żebyś chciała podtrzymać nasz kontakt. Rozumiem, choć jest mi przykro. Czy mogłabyś mi napisać w paru słowach, co robię nie tak? Chciałbym w przyszłości uniknąć błędu.
  • Odpowiedz
@lastro: możesz właśnie prosić o feedback, ale nie pisz nic w stylu "odpisz proszę", itd. bo wyjdziesz na desperata. Zresztą nie ma co się przejmować, bo tak to po prostu wygląda. Ja całkiem niedawno też miałem tindera, spotkałem się ponad 30stką dziewczyn i prawda jest taka, że może z 4-5 chciałem się ponownie spotkać, gdzie jeszcze ja też nie każdej przypadłem do gustu i może na drugim spotkaniu byłem z 2-3
  • Odpowiedz
@lastro: czym się załamujesz? Tym, że komuś z Tobą nie po drodze z jakiegokolwiek powodu? Ja swoją żonę znalazłem przypadkiem i absolutnie nic nie musiałem zmieniać. Jestem dużo bardziej zadowolony niż z relacji, gdzie próbowałem się zmienić "dla dobra związku".

A o feedback jak chcesz pytaj, chociaż nie wiem czy to cokolwiek Ci da poza tym, że poznasz subiektywną opinię jakiejś randomowej dziewczyny z Tindera.
  • Odpowiedz
To była ta, do której przyjechałeś do Krakowa? Drugi raz ta sama czy druga nowa?


@caramilla: Byla tylko jedna do ktorej chcialem przyjechac do Krakow i to właśnie ta
  • Odpowiedz
@Nubzor: nie no, jeśli chłopakowi np. źle pachnie z ust albo ekstremalnie szybko gada albo ubiera się jak w XX wieku albo ma debilne żarty, to lepiej się dowiedzieć, bo to łatwo zmienić. Ale prawdopodobnie wszystko jest ok, tylko laska szuka czegoś innego ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@caramilla: Generalnie ona juz byla w krakowie i gdzies tam miala czekac(mam wrazenie ze troszke jej godzina nie pasowala)
Najpierw przyjechalem na dworzec MDA. Ona miala czekac gdzies na placu przed galerią. Przyjechalem troszke pozniej niz mi sie wydawalo(ze 4min), a potem jeszcze kibel i szukanie teog miejsca.. wydawalo mi sie ze syzbko dojde, ale jednak nie pamietalem jak sie tam idzie, spytalem jednego goscia, to troche zle mi poweidzial potem
  • Odpowiedz
@lastro: o rany. Szkoda było twojej dalekiej drogi w dwie strony, bo wygląda na to, że od pierwszych sekund nie zaiskrzyło. Jesteś chyba bardzo młody? Poniżej 20? Następnym razem spróbuj przed ew. spotkaniem pogadać z dziewczyną przez telefon, a najlepiej z obrazem. Będziesz wiedział, czy się spodobałeś, żeby następnym razem nie robić tyle kilometrów.
  • Odpowiedz
@caramilla: Kurde, ale mnie to frustruje i męczy. Moze bylem za mało otwarty, a moze jakos caloksztalt jej sie nie pdobal, a moze jakies glupoty, ktore moglbym wytłumaczyć..
Moze moglem sie bardziej postarac zeby wczesniej pojechać. A moze stworzyl jej sie jakis obraz przegrywa, bo i na messengerze i tam wypytywala mnie os ocial meida. Jak mowilem ze nie mam isntagrama, to mowila ze moze nawet lepiej (szuka kogoś "normalnego") ale
  • Odpowiedz
@lastro: no pewnie byłoby łatwiej, gdybyś podjechał na czas, raczej autem niż busem, przyniósł kwiatka i zaprosił na kolację. Ale czasem nie warto się tak starać, zwłaszcza na pierwszym spotkaniu. Zwłaszcza, że mogłeś jej się po prostu nie spodobać fizycznie i wtedy żadne kolacje i badyle nie pomogą (raczej).
  • Odpowiedz
@caramilla: Kurde to moze jednak bylo nie słuchac porad, ze jak nie jestem stamtąd to ona niech mnie oprowadza. Chociaz w sumie i tak by musiala bo nie znam drogi, ale no nie wiem moze jakos inaczej to trzeba bylo obmysleć
  • Odpowiedz