Wpis z mikrobloga

@advert: ten buzynek w tej formie nie zostanie odebrany ani przez rzeczoznawce ds. zabezpieczeń ppoz ani przez PSP. Zbyt bliska odległość pomiedzy budynkami, co jest niezgodne z przepisami ppoz. Dodatkowo klaniaja sie przepisy sanitarne odnosnie naslonecznienia.

Chyba, ze ktos to kreatywnie upchnie na papierze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nie można zbudować niczego zgodnie z prawem gdyby ten czas wydłużyć.


@Gonzzo: No i #!$%@? bardzo dobrze, po kiego grzyba zabudowywać jeszcze strefę śródmiejską? Zrozumiałbym gdyby budowano budynki użyteczności publicznej, ale tam w każdy wolny centymetr ładowane są apartamentowce.

@razvizion: No nie wiem, bo po to jest, żeby była zabudowana? Jak nie odpowiada Ci właściwość miasta to zawsze możesz przeprowadzić się do mniejszego
  • Odpowiedz
@advert: Ja #!$%@?ę () Kiedyś rozmyślałem jak można zastopować budowę czegoś, i naszła mnie świetna idea:
Zrzuta w bloku, 10k na stare żelastwo typu piki powstańców styczniowych. Zakopać to, a jak zaczną grzebać w tym miejscu obserwować kiedy to wykopią i zgłosić to służbom. Konieczne prace archeologiczne. Przez to że trochę żelastwa będzie zakopane dookoła, prace potrwają kilka dobrych lat ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@murinius: napisałem niżej, że to są opracowania, które próbują udowodnić brak tego nasłonecznienia (możliwe, żę to opracowanie zlecone przez sąsiadów, a inwestor ma swoje) bo wymagane minimum w dniach równonocy jest 1,5h.
  • Odpowiedz
@advert jebneli by się jeszcze o 5 metrów to by Ci ten budynek w salonie postawili. Ja #!$%@? xD
#!$%@? już wpisane do exela i #!$%@?, można stawiać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@advert: w sumie to sprawdziłem. W planie z 2011 jest tam mieszkaniówka wielorodzinna. A twój blok kończy się idealnie w granicy działki. Sąsiednia jest dosyć mała. Nie wiem czego się spodziewaliście, że wybudują tam kiosk, czy ktoś będzie uprawiał trawę?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@advert: Zrób z tego znalezisko, jest spora szansa, że nagłośnienie sprawy na Wykopie zainteresuje inne media.

@a__s: może zainteresujcie też swojego kumpla "Masę"? Może on coś pomoże xD
  • Odpowiedz
@advert: to zabudowa śródmiejska, więc przesłanianie i nasłonecznienie można zmniejszyc o połowę. To nie Podlasie żeby mieć łąkę za oknem, tyko centrum wwy. Niemniej coś tu nie gra. Na zdjęciu ktoś wrzucił nasłonecznienie 1h2min a ma być minimum 1,5h. Trzeba tez sobie sprawdzić przesłanianie dla najgorszego lokalu (czyli tego na parterze). Niech biorą rzeczoznawcę to może coś ugrają.
  • Odpowiedz
krótki ten edit tutaj
@advert: zakopcie w nocy tam jakiś artefakt- najlepiej katolicki albo innego popularnego wyznania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zajebcie coś z muzeum i to samo, w tę stronę bym poszedł na przeczekanie. Jakichś ekologów, lewaków...
  • Odpowiedz