Wpis z mikrobloga

  • 1
@Malinowy_nos: Już pomijam to że masz ewidentny problem z czytaniem ze zrozumieniem, bo ja niczego nie kupiłem (przeklejam post z fejsa) ale twoja „logika” jest tak ułomna że ja #!$%@? xD winić ludzi za błędy urzędników to jest jakiś wyższy stopień upośledzenia
  • Odpowiedz
@advert: ja nie pisze tego żeby winić kogokolwiek kto kupił ale po to że każdy wie w jakim kraju żyjemy od 30 lat i najlepiej obijać dupe blachą z każdej strony bo urzędnicy na pewno nie pomogą w starciu z deweloperem
  • Odpowiedz
Moim marzeniem jest żeby ten kraj przestał istnieć


@advert: marzenie maksymalnie negatywne i destrukcyjne! jakiż piękny przykład polskich cech charakteru. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
1. Sprawdzić czy są wymagane odległości od ścian budynku do granicy działki. W przypadku ścian z otworami okiennymi i drzwiowymi powinno być 4 metry i tej odległości nie można modyfikować.


@Partyzant_z_buszu: Chłopie, tam ponoć wyszedł taki plot twist, że to ten stojący już blok stoi w granicy działki. Balkony prawdopodobnie są już na działce obok xD
  • Odpowiedz
myślę że zdajesz sobie sprawę, jak wygląda proces projektowania budynku. architekt nie bazuje tylko na oficjalnych, suchych dokumentach. dokładna dokumentacja zdjęciowa jest elementem projektu wykonawczego, więc mieli oni pełną świadomość, że proponują rozwiązanie, które zabetonuje ludziom okna - tym bardziej że biuro architektoniczne też jest z Warszawy, więc nie ma absolutnie mowy o tym, żeby nie mieli świadomości tego, co naprawdę projektują.


@advert: Skoro blok jest pobudowany w granicy działki (czyli
  • Odpowiedz
@GienekZFabrykiOkienek: no właśnie, to jest częsta praktyka samowoli, głównie w kamienicach. Szczególnie to widać w miastach gdzie sporo kamienic jest wyburzone i są takie z widocznymi "ślepymi" ścianami, gotowe do tego aby powstała obok kolejna kamienica w zwartej zabudowie
Co robią Janusze? Wybijają okna w tej ścianie. Nielegalnie, bez zgłoszenia, bo np. dzielą mieszkania w kamienicy, które są bardzo duże, na kilka mniejszych. No i wtedy jest problem, kamienica powinna powstać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@advert: Chcecie wykończyć deweloperów? Oni już dokładają do interesu - zaraz będą zwalniać ludzi, a wy będziecie mieszkali pod mostem. Należy znieść przepisy, zmniejszyć im podatki i wypłacić tarczę 17.0
  • Odpowiedz