Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 196
@Gaku745: A to nie jest tak, że Wy patrzycie na promil społeczeństwa, który żyje w tym systemie ignorując cała resztę spoleczenstwa, która ciężko pracuje na swoje?
"Wystarczy być właścicielem kapitału" ale aby mieć ten dochód pasywny, trzeba tym kapitałem jeszcze operować. Nie każda operacja dochodem przyniesie zysk, nie każdy potrafi. W pisaniu domysłów oraz bzdur jesteście fantastycznie uzdolnieni
A to nie jest tak, że Wy patrzycie na promil społeczeństwa, który żyje w tym systemie ignorując cała resztę spoleczenstwa, która ciężko pracuje na swoje?


@KrwawyPacyfista: Nie. Tak robią wolnorynkokretyni, którzy stawają na rzensach żeby bronć bogatych i w dupie mają biedną większość.
A to nie jest tak, że Wy patrzycie na promil społeczeństwa, który żyje w tym systemie ignorując cała resztę spoleczenstwa, która ciężko pracuje na swoje?


@KrwawyPacyfista: Nie.

"Wystarczy być właścicielem kapitału" ale aby mieć ten dochód pasywny, trzeba tym kapitałem jeszcze operować. Nie każda operacja dochodem przyniesie zysk, nie każdy potrafi.


@KrwawyPacyfista: Nie trzeba tego robić osobiście jako właściciel, od tego też da się zatrudnić osobnych ludzi. Operowanie kapitałem to
kiedyś długo po tym jak skończycie gimnazjum zobaczycie, że to co piszecie to bdzury do kwadratu. Z komunimu się wyrasta, z wiekiem się mądrzeje.


@Maly_Jasio: Ja z wiekiem staję się tylko coraz bardziej radykalny i coraz bardziej lewicowy. Gimnazjum skończyłem 13 lat temu. Chociaż co do komunizmu to faktycznie jestem agnostyczny, mi się nie wydaje, żeby w obecnym świecie o ograniczonej ilości produkcji towaru dało się mieć gospodarkę opartą zasadach, że