Wpis z mikrobloga

  • 456
Idź do lekarza rodzinnego, powiedz że boli Cię gardło i masz katarek, cyk test na covid, bierz pan witaminki (XD) 3 lata wcześniej - idź do lekarza, powiedz że boli Cię gardło i masz katarek, no sprawdźmy te gardelko, uu zapalenie, angina, tutaj proszę receptę na antybiotyk i syropek, tydzień l4 jak się nie poprawi może pan przyjść jeszcze raz. Kurtyna, zakażenia rosną, zamknąć lasy, założyć kagańce
#koronawirus
  • 54
  • Odpowiedz
@willyfog: @krzysztoforek: Ja ostatnim razem jak zadzwoniłem do lekarza to od razu powiedziałem że potrzebuję receptę na antybiotyk, nawet zaznaczyłem który. Pyta co się dzieje, mówię że mam gorączkę, gardło mnie bardzo boli, są na nim białe grudki. Żadnego podskakiwania nie było.
  • Odpowiedz
@jombl: Ale widzisz absurdalność tej sytuacji? Możesz mieć koronawirusa. Możesz dalej zarażać. Nie daj Boże zarazisz nie szczepiona babcie i ona umrze
  • Odpowiedz
@willyfog: googlujesz co ci jest, googlujesz jak sie leczyć a potem wchodzisz na receptomat.pl i kreator zamowienia recepty za ręke prowadzi jakie dane wprowadzić, żeby dostać dany lek easy i żeby dupa lekarzewa które klika akceptuj była kryta
  • Odpowiedz
@willyfog: Tak było, jestem tym lekarzem. Co miesiąc dostajemy przelew od Billa Gatesa za takie akcje.


@I_am_the_liquor: kolego ja potiwerdzam, to jest jakiś matrix ale tak teraz wygląda wizyta u "lekarza" w #!$%@? lecznicach typu analmed, trzeba szukać rodzinnych lekarzy którzy nie #!$%@? od kałwida bo inaczej to nie ma po co do lekarza iść
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@willyfog: przesadzasz. nie wiem gdzie się leczysz ale w czasie covida brałem już dwa razy zwolnienie na przeziębienie. Pani spytała o objawy covidowe, ale mówiłem że śniadanie świetnie smakowało, nic innego się nie dzieje i tyle z wnikania.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@willyfog: #!$%@? xd od poniedziałku jestem na l4 właśnie z bolącym gardziołkiem i katarem, nikt mnie nie wysłał na test, lekarka tylko pytala czy jestem zaszczepiony na covid. Rok wcześniej, gdy był największy #!$%@? z covidem też normalnie mogłem isc do lekarza z przeziębieniem.

K U R T T Y N A
  • Odpowiedz